پایگاه خبری خانه فوتبال:

داستان اختلاف نظر مسئولان، اعضا و مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به سمت و سوی جدیدی رفته است. بعد از آنکه، یحیی گل محمدی در کنفرانس خبری بعد از دیدار با آلومینیوم از هوچی گری استقلالی‌ها انتقاد کرده بود، باشگاه استقلال هم با صدور بیانیه‌ای شایعه ارتباط یحیی گل محمدی با «م» و «گ» را مطرح کرد.

به گزارش فرارو، بعد ازاین بیانیه، در رسانه‌ها از آقای «م» و «گ» به عنوان دو ایجینت نام برده شد که با باشگاه پرسپولیس همکاری کرده و به این باشگاه با نظر یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس، بازیکن می‌دهند. باشگاه استقلال در بیانیه اش به طور دقیق مشخص نکرده منظورش از مطرح کردن این علائم اختصاری چیست، ولی عنوان شده آن‌ها قصد داشته اند این شایعه را مطرح کنند که سرمربی پرسپولیس نفعی از نقل و انتقالات می‌برد.

در شرایطی که هنوز باشگاه پرسپولیس نسبت به این مورد واکنشی نشان نداده، حالا خبر می‌رسد که همین آقای «م» در باشگاه استقلال هم بازیکن دارد! آنطور که روزنامه گل ادعا کرده، آقای «میم» به عنوان ایجنت نه تنها به باشگاه پرسپولیس بازیکن داده بلکه در باشگاه رقیب یعنی استقلال هم بازیکن دارد. برملا شدن چنین موضوعی می‌تواند سرآغازی برای یک جدال لفظی دیگر در روز‌های آتی بین اعضای دو باشگاه باشد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: