پایگاه خبری خانه فوتبال:

نود و چهارمین دربی تاریخ در روز پنجشنبه این هفته برگزار خواهد شد. این بازی که در استادیوم آزادی انجام خواهد شد مثل همه ی دربی های گذشته و آینده از هیجان خاصی برخورداز هست و توجه هوادارن فوتبالی را به خود جلب کرده است.

با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در ایران و جهان این بازی هم بدون تماشاگر خواهد بود. باشگاه پرسپولیس که در سال‌های اخیر با نتایج خوب‌اش جمعیت قابل توجهی را به ورزشگاه‌ها می‌کشاند حالا در تلاش است با کمک گرفتن از هواداران خود تا حدودی به بحران‌های مالی‌اش غلبه کند.

از عصر بیستم تیرماه تا ساعت ۲۰:۳۰ دیروز، حدود هزار نفر از هواداران پرسپولیس، بلیت مجازی بازی دربی را خریداری کردند تا از این طریق از تیم مورد علاقه خود حمایت کنند. البته بدیهی است که با خرید بلیت‌، هواداران نمی‌توانند  وارد ورزشگاه شوند و این طرح به صورت مجازی و فقط برای دریافت کمک مالی اجرا شده است.

 بلیت‌ها در سه سطح ۱۵ هزار تومانی، ۳۰ هزار تومانی و ۵۰ هزار تومانی قیمت‌گذاری شده تا هواداران هر مبلغی که می‌خواهند برای کمک به باشگاه هزینه کنند. همچنین یک سطح جدید به نام VIP با بلیت صدهزار تومانی برای هوادارانی که قصد کمک با رقم بیشتری دارند، اضافه شده است. باید دید در نهایت چند نفر از این طریق به پرسپولیس که محکوم به پرداخت بدهی‌های زیادی است کمک می‌کنند.

منبع: خبر ورزشی

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: