پایگاه خبری خانه فوتبال:

هری کین پس از اتمام یورو 2020 همچنان روی تصمیم خود است و می‌خواهد هر طور شده باشگاه تاتنهام را ترک کند.
به گزارش خبرگزاری فارس، سایت معتبر اتلتیک در گزارشی نوشت که تاتنهام، دنیل لیوی(ریاست)، پاراتیچی(مدیر ورزشی) و نونو اسپریتو سانتو (سرمربی) همه در نگه داشتن «هری کین» در تاتنهام ناتوان مانده‌اند و به نظر می‌رسد وقت خداحافظی کاپیتان تیم ملی انگلیس با شمال لندن فرا رسیده است. 
باشگاه تاتنهام برای اینکه مانع فروش کین شود قیمت بالای 150 میلیون پوند را روی کاپیتان خود گذاشت تا کمتر کسی برای انتقال او دست به کار شود. تا لحظه کنونی نیز موفق شده ولی به دلیل ناراحتی کین، می‌خواهد از قیمت مدنظر خود نیز پایین‌تر بیاید تا هری کین بتواند فصل آینده در تیمی دیگر از تاتنهام بازی کند. 

هری کین، یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان تیم ملی انگلیس در یورو 2020 بود

bsZLNbl7gFwq

به گزارش اتلتیک، منچسترسیتی مصمم است که در تابستان کنونی هر طور شده هری کین را به جمع بازیکنان پپ گواردیولا اضافه کند. برای این کار بیش از 100 میلیون پوند نیز کنار گذاشته و امیدوار است که باشگاه لندنی با پایین آمدن خود از قیمت 150 میلیون پوند به توافق برسد. 

از طرف دیگر تاتنهام در آستانه خریداری یکی از بهترین مدافعان اروپاست و برای این بازیکن نیز باید 80 میلیون پوند نیز پول بدهد. به همین دلیل برخی عنوان کردند که شاید اسپرز در اندیشه فروش کین برای خرید «ژولس کنده» باشد. 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: