پایگاه خبری خانه فوتبال:

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در مسابقات یورو هم دیدید بهترین تیم‌های دنیا و اروپا در ضربات پنالتی حذف شدند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، حمید مطهری پس از شکست پرسپولیس مقابل استقلال در ضربات پنالتی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: هیچ ایرادی ندارد. تمام تلاش‌مان را کردیم اما نشد. به هواداران و تیم استقلال هم تبریک می گویم.

وی درباره اینکه آیا دومین شکست مقابل استقلال در ضربات پنالتی دلیل فنی دارد، توضیح داد: منظورتان از این حرف را نمی‌فهمم. ضربه پنالتی نیاز به تمرکز دارد و در آن لحظه بازیکن باید تصمیم خوبی بگیرد. دلیل فنی یعنی چه؟ در مسابقات یورو هم دیدید بهترین تیم‌های دنیا و اروپا در ضربات پنالتی حذف شدند. این مسائل طبیعی است.

مربی تیم پرسپولیس درباره واریز 10 درصد دیگر از مطالبات اعضای تیم قبل از دربی گفت: با این 10 درصد دریافتی ما به 70 درصد رسید اما روز گذشته هم گفتم برای این مسابقه به چنین چیز‌هایی فکر نمی‌کنیم. بازی را باختیم و گردن کسی هم نمی‌اندازیم. مسئولیتش هم با ما است.

مطهری ادامه داد: این بازی در جریان مسابقه خوب بود و هر دو تیم کارهای تاکتیکی خود را دنبال می‌کردند. می‌دانستیم استقلال در منطقه 14 و پشت محوطه کارهای ترکیبی می‌کند و این فضا را خیلی خوب بستیم. کاری کردیم توپ‌ها را به کناره‌ها ببرند اما در بخش دفاعی این توپ‌ها را دفع کردیم اما با وجود اینکه بچه‌ها خیلی زحمت کشیده و خیلی تلاش کردند، مثل همیشه نبودیم. موقعیت هم داشتیم و به تیر زدیم. به تیم استقلال و هوادارانش تبریک می‌‌گویم.

وی درباره اینکه آیا تیم پرسپولیس برای ضربات پنالتی برنامه داشت، گفت: روی پنالتی‌ها کار کرده بودیم اما باید در آن لحظه تمرکز کافی داشته و بتوانید با تسلط روی خودتان ضربه را خوب بزنید. بچه‌ها خیلی زحمت کشیدند و به آنها خسته نباشید می‌گویم اما در پنالتی این اتفاق می‌افتد و نمونه‌اش را هم در یورو دیدید.

مربی پرسپولیس درباره شائبه مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر اینکه می خواستند استقلال برنده شود، گفت: اصلا هیچ موقع  در 30 سالی که در فوتبال هستم نه چنین چیزی را شنیده و نه دیده‌ام. افکار منفی است که در فضای مجازی رایج است.

مطهری درباره کسل کننده بودن این مسابقه توضیح داد: من هم موافق هستم که باید ریتم بازی سریع‌تر می‌شد اما مثل همیشه نبود. طبیعی است به دلیل حساسیت مسابقه ابتدا دو تیم می‌خواهند گل نخورند و سپس مسائل هجومی‌شان را طراحی کنند. ریتم بازی تند بود.

وی درباره اینکه آیا این شکست روی ادامه کار پرسپولیس در لیگ برتر تاثیرگذار است، عنوان کرد: هیچ ضرری به ما نمی‌زند. باید خود را خیلی خوب ریکاوری کرده و برای دیدار با ماشین‌سازی آماده شویم. ان شاءالله بتوانیم پنجمین قهرمانی را هم کسب کنیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: