پایگاه خبری خانه فوتبال:

داستان گیتار ارسلان مطهری و کنایه‌های محمد حسین کنعانی زادگان ادامه دارد. این دو که از مدت‌ها قبل با یکدیگر در فضای مجازی کری خوانی داشته اند به تازگی این مورد را تکرار کرده اند.

به گزارش فرارو، ارسلان مطهری، بازیکن خط حمله استقلال بعد از پیروزی استقلال برابر پرسپولیس در ضربات پنالتی، با خودش گیتاری به جشن پیروزی بازیکنان استقلال آورد تا از این طریق کنایه‌ای به بازیکنان پرسپولیس به ویژه محمد حسین کنعانی زادگان بزند که پیش تر، گیتار او را مورد نقد قرار داده بود.

کنعانی زادگان قبلا با انتشار تصویری از خوشحالی بازیکنان پرسپولیس نوشته بود «گیتار رو با خودت نبر، می‌خوام برقصم». کنایه او به ناکامی استقلالی‌ها و البته خوشحالی پس از گل ارسلان مطهری بود. ارسلان هم بعد از دربی اخیر که با برتری استقلالی‌ها همراه بود گیتاری با خودش به ورزشگاه آورد تا جواب آن کری خوانی را داده باشد.

حالا، اما محمد حسین کنعانی زادگان با انتشار تصویری تازه کنایه جدیدی به استقلالی‌ها زده است. او تصویری منتشر کرده که ارسلان مطهری گیتار به دست کنار فرهاد مجیدی ایستاده است. گیتار در دستان ارسلان، اما روبرو شده با جامی که در آغوش کنعانی زادگان است. مهمترین کنایه تصویر منتشر شده همین دو مورد است: گیتار و جام. با این حال کنعانی زادگان متنی هم بالای این تصویر نوشته تا کری خوانی را تکمیل کند. او نوشته «خدارو شکر داورا خوب شدن و وزیر هم پرسپولیسی نیست».

973143_829

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: