پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

خودکشی عملی است که باعث مرگ می‌شود. اگر قصد خودکشی دارید با اورژانس اجتماعی تماس بگیرید. خودکشی دختر تهرانی در " ازگل " ماجرای عجیبی داشت. دختر جوان به دلایلی اقدام به خودکشی از ساختمان 10 طبقه کرد.

مرداد ماه امسال ماموران پلیس شرق تهران در محله " ازگل " در جریان اقدام به خودکشی دختر جوان از یک ساختمان 10 طبقه گرفتند.

تیم پلیسی همراه با ماموران آتش نشانی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند. ماموران پس از تحقیقات دقیق تر و اظهارات شاهدان پی بردند، رابطه پنهانی دختر جوان با مرد متاهل پیش همسر مرد خیانتکار لو رفته و همین قضیه موجب اقدام به خودشی دخترنوجوان شده است.

دختر جوان و مرد خیانتکار در خانه خلوت کرده بودند که همسر مرد خیانتکار با سر رسیدن ناگهانی به خانه اش متوجه رابطه پنهانی همسرش با دختر جوان شده که همین موضوع زمینه خودکشی دختر تهرانی را از از ساختمان 10 طبقه فراهم کرده است.

تیم پلیسی و ماموران آتش نشانی پس از دریافت این اطلاعات مهم جهت کمک به دختر جوان که قصد پایان دادن به زندگی خود را داشت وارد عمل شدند و پس از چند دقیقه اقدامات فنی و مشاوره ای دختر جوان را از خودکشی منصرف و نجات دادند.

 پرونده اقدام به خودکشی جهت تحقیقات تکمیلی و سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

منبع:رکنا 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: