پایگاه خبری خانه فوتبال:

پرسپولیس در شرایطی در آستانه پنجمین قهرمانی پیاپی در لیگ برتر است که مربیان استقلالی حاضر در لیگ برتر کمک زیادی به رقم خوردن این اتفاق کرده و نقش غیر قابل انکاری در صدرنشینی این تیم داشته‌اند.

پرسپولیس در مصاف با مربیان استقلالی در این فصل هیچ گاه طعم شکست را نچشیده و با کسب ۲۶ امتیاز، نزدیک به نیمی از امتیازات خود را از این مربیان گرفته است:

امیر قلعه نویی: ۶ امتیاز

سرمربی این فصل گل گهر سیرجان بدترین عملکرد یک مربی استقلالی را مقابل پرسپولیس داشته است. قلعه نویی در هر دو بازی رفت وبرگشت به پرسپولیس باخته و ۶ امتیاز به این تیم تقدیم کرده است. شکست ۵ بر صفر و سه بر یک در دوبازی رفت وبرگشت.

سید مهدی رحمتی: ۴ امتیاز

رحمتی روی نیمکت پدیده چهار امتیاز به پرسپولیس داده است. شکست سه بر صفر و تساوی یک بریک تیم تحت هدایت او مقابل سرخپوشان کمک زیادی به تیم گل محمدی کرد.

جواد نکونام: ۴ امتیاز

نکونام هم روی نیمکت فولاد چهار امتیاز تقدیم پرسپولیس کرده است.این مربی مربی در بازی رفت دو بریک باخت و در بازی برگشت به تساوی بدون گل رسید.

علیرضا اکبرپور:۳ امتیاز و تفاضل گل

ماشین سازی با هدایت علیرضا اکبرپور استقلالی در بازی برگشت شکست سنگینی متحمل شد که هم سه امتیاز به پرسپولیس تقدیم کرد و هم تفاضل گل این تیم را به اندازه ۵ گل بهبود بخشید.

علیرضا منصوریان: ۳ امتیاز

منصوریان هم روی نیمکت آلومینیوم اراک شکست دو برصفر مقابل پرسپولیس را تجربه کرد. این تیم که تا اینجا تنها باخت پرسپولیس را رقم زده بود در بازی برگشت به پرسپولیس در آزادی باخت.

فیروز کریمی: ۳ امتیاز

کریمی که در هفته آخر به نیمکت تراکتور رسید در مصاف حساس با پرسپولیس بازی را واگذار کرد و این اتفاق مسیر قهرمانی سرخپوشان را هموار کرده است.

فرهاد مجیدی: ۳ امتیاز

سرمربی استقلال هم با شکست در دربی برگشت سه امتیاز به تیم گل محمدی داد تا در صدرنشینی سرخپوشان نقش مهمی ایفا کند.

منبع: خبر ورزشی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: