پایگاه خبری خانه فوتبال:

مسعود ریگی، هافبک جنگنده استقلال یکی از بهترین بازیکنان این تیم در فصل گذشته بود، ولی با پایان رسیدن فصل، قرارداد او هم با استقلال به اتمام رسیده تا حالا به عنوان بازیکن آزاد مشغول مذاکره با تیم‌های مختلف شود. اگرچه ابتدا عنوان می‌شد که ریگی مشکلی برای تمدید قرارداد ندارد و در استقلال می‌ماند، ولی دو مورد تا به حال مانع از انجام این کار شده است؛ اولی درخواست مالی این بازیکن است و دیگری پیشنهاد سپاهان به مسعود ریگی.

در کنار این دو مورد اتفاق تازه تری هم رخ داده و ریگی در فهرست خرید یحیی گل محمدی هم قرار گرفته است. سرمربی پرسپولیس از آنجا که می‌داند کار سختی برای دراختیار داشتن این بازیکن دارد منتظر است تا سرنوشت مذاکرات ریگی با استقلال مشخص شود. پرسپولیس بعد از احمد نوراللهی هنوز بازیکنی در حدواندازه‌های او پیدا نکرده و شایعه شده است که یحیی گل محمدی به مسئولان پرسپولیس گفته منتظر تعیین وضعیت ریگی با استقلال باشند تا اگر به توافق نرسیدند برای در اختیار داشتنش اقدام کنند.

در این میان، پیشنهاد خوب سپاهانی‌ها به مسعود ریگی را هم نباید نادیده گرفت. او یکی از بازیکنانی است که بالافاصله بعد از پایان لیگ مورد توجه سپاهانی‌ها قرار گرفته و مقاومت کردن برابر پیشنهاد آن‌ها به نظر سخت می‌آید. با این وجود، قبل از انتخاب سپاهان یا پرسپولیس، مسعود ریگی ابتدا باید وضعیتش در استقلال را مشخص کند. ریگی از استقلالی‌ها طلب ۹ میلیارد تومان برای یک فصل کرده که این پیشنهاد با مخالفت مسئولان باشگاه روبرو شده است. همان طور که پیش‌تر عنوان شده استقلال سقف قرارداد ۴ میلیاردتومانی برای بازیکنان در نظر گرفته که با آپشن این رقم به ۷ میلیارد تومان می‌رسد.

البته از آنجا که ریگی بازیکن تاثیرگذاری در استقلال است اگر واقعا اختلاف مدنظر ۲ میلیارد تومان باشد بعید است که به راحتی اجازه دهند این بازیکن وارد مذاکره با باشگاه دیگری شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: