پایگاه خبری خانه فوتبال:

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال گفت: پست اینستاگرامی که شب گذشته برای خداحافظی از استقلال گذاشتم به خاطر سوتفاهم و دلخوری بود.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سیدحسین حسینی بعد از تمدید قرارداد 2 ساله خود با استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اول خوشحالم که قراردادم را با استقلال تمدید کردم. این باشگاه خانه من است. پیراهن استقلال را آسان به دست نیاورده‌ام برای این پیراهن جنگیده‌ام، صبر و تلاش کرده‌ام و پای همه چیز ماندم. دوست نداشتم این پیراهن را راحت از دست بدهم. 
وی در مورد پست خداحافظی که شب گذشته در اینستاگرام منتشر کرد، گفت: این پست به خاطر سوتفاهم و دلخوری بود. دیشب به جمع‌بندی رسیدم که از باشگاه بروم اما بعد از انتشار پست فرزاد مجیدی با من تماس گرفت و گفت به خاطر من این پست را پاک کن تا ببینیم فردا چه می‌شود. امروز هم منتظر باشگاه استقلال بودم و خودم به این باشگاه آمدم تا قراردادم را تمدید کنم. چهار ساعت پشت در باشگاه ماندم تا قراردادم تمدید شود. دوست نداشتم از استقلال جدا شوم. این باشگاه خانه من است.

وی در مورد پیشنهادهای دیگرش از جمله سپاهان عنوان کرد: من بازیکن آزاد بودم و پیشنهادهایی داشتم. از سپاهان و نویدکیا هم تشکر می کنم. آنها با من تماس گرفتند برای آنها در ادامه راه آرزوی موفقیت دارم خوشحالم که در استقلال ماندم. ناگفته نماند که فرهاد مجیدی هم خیلی تلاش کرد تا این قرارداد تمدید شود و یکی از دلایل ماندنم در استقلال همین صحبت‌های فرهاد مجیدی بود.

دروازه‌بان استقلال در مورد اینکه گفته شده شب گذشته تلفنی همراهش را خاموش کرده است، اظهار داشت: من پنج روز پیش با خود مجیدی توافق کردم. گوشی را هم خاموش نکرده بودم اما دو روز پیش چیزهایی شنیدم که با توافق‌هایی شده بود فرق داشت به همین دلیل ناراحت شدم و گوشی را جواب ندادم. من به خاطر پیراهن استقلال خیلی سختی کشیدم و ساده آن را از دست نخواهم داد.

وی در مورد اینکه استقلال یک دروازه‌بان جدید جذب کرده و فکر می‌کند که به خاطر این مسئله قصد جدایی داشته است، گفت: نه، من اگر از رقابت می‌ترسیدم پارسال با آن شرایط بدی که بود از تیم جدا می‌شدم. پیشنهاد هم داشتم اما ماندم و برای جایگاهم تلاش کردم.

حسینی در مورد هواداران استقلال گفت: از هواداران تشکر می‌کنم روزهای بد و خوب زیادی با استقلال و هواداران داشته‌ایم. من هیچوقت روی صحبت آنها حرفی نزده‌ام. هرچه هوادار بگوید حق با آنها است چون آنها صاحبان اصلی باشگاه هستند و حرف‌های‌شان را همیشه گوش کرده‌ام.

وی در مورد بازی با الهلال عنوان کرد: الهلال با بازیکنانی که گرفته تیم بسیار قدرتمندی است و بازی سختی با این تیم داریم. از فردا تمرینات ما شروع می‌شود و ما می‌خواهیم از اسم  استقلال در این بازی دفاع کنیم.

حسینی قرار بود پیش از ظهر امروز راهی اصفهان شود اما در نهایت با جلسه امروز در استقلال ماندنی شد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: