پایگاه خبری خانه فوتبال:

رضا قوچان‌نژاد قصد دارد از فوتبال خداحافظی کند. این شایعه‌ای است که در روزهای اخیر رسانه‌ای شده و مشخص نیست اصلا صحت دارد یا خیر. این در حالی است که پیش‌بینی می‌شد رضا گوچی امسال یکی از چهره‌های اصلی نقل‌وانتقالات تابستانی فوتبال ایران باشد و حداقل به حضور در لیگ برتر رضایت دهد.

به هر حال او تنها ۳۳‌ سال سن دارد و فصل گذشته در لیگ هلند به‌ طور میانگین هر ۱۱۴‌دقیقه یک‌ گل زده است. فراموش نکنیم که گوچی به‌ خاطر اختلافاتی که با سرمربی تیم داشت، هیچ‌وقت به مهره فیکس زووله تبدیل نشد و تنها ۷‌ بار در ترکیب اصلی قرار گرفت. با وجود این او در ۶۸۴‌ دقیقه بازی در لیگ هلند، ۶‌گل زد که آمار بدی به‌حساب نمی‌آید.

رسانه‌ای شدن شایعه خداحافظی گوچی بهانه‌ای شد تا تماسی با او داشته باشیم، تماسی که با واکنش جالب او همراه شد. قوچان‌نژاد شایعه جدایی‌اش را تکذیب نکرد و گفت:‌ «من در ۳‌ماه اخیر پیشنهادهای زیادی داشتم، از یونان، هند، استرالیا، بلژیک و چند پیشنهاد از هلند اما هنوز تصمیم برای آینده‌ام نگرفته‌ام و نمی‌دانم می‌خواهم چه کاری انجام دهم. من حتی از لیگ ایران هم پیشنهاد داشتم اما بازهم می‌گویم که نمی‌دانم می‌خواهم چه تصمیمی برای آینده‌ام بگیرم.»

باتوجه به پایان نقل‌وانتقالات در اروپا حالا گوچی به‌عنوان سهمیه آزاد می‌تواند به تیم جدیدش برود یا برای همیشه از دنیای بازیگری خداحافظی کند. اینطور که خود قوچان‌نژاد می‌گوید برای روشن شدن آینده او باید کمی منتظر ماند. قوچان‌نژاد با سابقه بازی در بلژیک، هلند، انگلیس، یونان، کویت و قطر در پایان جام‌جهانی ۲۰۱۸از فوتبال ملی خداحافظی کرد و باید دید این‌بار برای بازی در رده باشگاهی چه تصمیمی می‌گیرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: