پایگاه خبری خانه فوتبال:

تیم ملی کشورمان با پیروزی مقابل سوریه در اولین مسابقه انتخابی جام جهانی مورد تمجید فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار گرفت.
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال کشورمان شب گذشته در اولین مسابقه انتخابی جام جهانی 2022 قطر مقابل سوریه به برتری یک بر صفر رسید و توانست اولین برد خود را بدست آورد. 
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به تمجید از جهانبخش پرداخت و نوشت تیم ملی کشورمان با گلزنی این بازیکن به پیروزی رسید. AFC نوشت که تیم ملی کشورمان حتی می توانست گل دوم را نیز به سوریه بزند ولی این اتفاق رخ نداد تا بازی با نتیجه یک بر صفر به پایان برسد. آنها اکنون باید منتظر بمانند تا در روز سه شنبه مقابل عراق در دوحه به رقابت پردازند.

AFC  نوشت که تیم ملی سوریه در نیمه اول یک موقعیت طلایی داشت که عمر خربین آن را از دست داد. کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشت که تیم ملی کشورمان به اولین تیم در این گروه بدل شد که 3 امتیاز بازی را از آن خود کرده است. در دیگر بازی این گروه ، کره جنوبی و عراق و تیم های امارات و لبنان کارشان را با تساوی به پایان بردند.

i1Ovxmv4XZny

فیفا نیز در صفحه رسمی مسابقات جام جهانی به پیروزی تیم ملی کشورمان واکنش نشان داد و با انتشار عکسی از جهانبخش نوشت: با کاپیتان به سوی نجات و رهایی.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: