پایگاه خبری خانه فوتبال:

سپاهان هنوز جانشین پیام نیازمند در خط دروازه را پیدا نکرده است. نیازمند بعد از یکی دو فصل درخشان در سپاهان مورد توجه باشگاه پورتیموننزه پرتغال قرار گرفت و سرانجام در همین تابستان سپاهان را ترک کرد تا جدیدترین لژیونر فوتبال ایران شود.

به گزارش فرارو، سپاهان، اما بعد از نیازمند هنوز نتوانسته دروازه بانی در حدواندازه‌های او بیابد؛ محرم نویدکیا امیدوار بود یکی از دو دروازه بان استقلال یعنی سیدحسین حسینی یا رشید مظاهری را به خدمت بگیرد، ولی نهایتا این دو در استقلال ماندنی شدند. البته زردپوشان اصفهانی نیما میرزازاد را در تابستان خریده اند، ولی بعید است به عنوان گزینه اول خط دروازه به او فکر کنند. در همین راستا خبر می‌رسد سپاهان که از جذب گزینه‌های داخلی ناامید شده به سراغ خرید دروازه بان خارجی رفته است. جدیدترین گزینه‌ای هم که به این باشگاه لینک شده ابراهیم عالمه دروازه بان تیم ملی سوریه است که به تازگی در ورزشگاه آزادی مقابل تیم ملی ایران بازی کرده است.

عالمه پیش‌تر سابقه بازی کردن در سپاهان را داشته و اگر نویدکیا به جمع بندی نهایی درباره او برسد، این دروازه بان سوری، تبدیل به گزینه نخست سپاهان در خط دروازه خواهد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: