پایگاه خبری خانه فوتبال:

استقلال در شرایطی راهی اردوی امارات برای بازی حساس با الهلال در لیگ قهرمانان آسیا شده که ۳ بازیکن، این تیم را همراهی نکرده اند: رشید مظاهری، محمد حسین مرادمند و البته محمد دانشگر. دو نفر اول پیش از این چندان دردسری برای استقلال ایجاد نکرده اند، ولی موضوع درباره دانشگر متفاوت است.

به گزارش فرارو، دانشگر همان مدافعی است که فصل پیش چندین بازی توسط فرهاد مجیدی به دلیل مسائل انضباطی کنار گذاشته و حتی شایعه اخراجش از باشگاه هم به گوش رسید. او بعد‌ها با وساطتت بزرگتر‌های استقلال به این تیم برگشت. فصل که تمام شد خبر رسید دانشگر جایی در فهرست فرهاد مجیدی برای فصل بعد ندارد و بهتر است به فکر یافتن تیمی جدید باشد.

در این میان حتی شایعه حضور او در چند باشگاه لیگ برتری هم مطرح شد، ولی حضورش در باشگاه استقلال برای ادامه رایزنی‌ها با این باشگاه، تا حدودی شایعات را خنثی کرد. با این وجود و در عین ناباوری، خروج دانشگر از باشگاه استقلال و حضورش در سازمان لیگ برای فسخ یکطرفه قراردادش حسابی همه را شوکه کرد. کمی بعد از آن داستان فسخ قرارداد، اما به یکباره خبر رسید که دانشگر با استقلال قرارداد جدیدی منعقد کرده و در این باشگاه ماندنی است.

به گزارش فرارو، حالا در آستانه دیدار حساس با الهلال در لیگ قهرمانان آسیا، محمد دانشگر دوباره حرکتی جنجالی کرده و از همراهی تیمش خودداری کرده است! ظاهرا در قرارداد جدیدی که برای محمد دانشگر با استقلال تنظیم شده یک بند جدایی گنجانده شده که این بازیکن اگر از تیمی خارجی پیشنهاد داشته باشد می‌تواند با پرداختن حق فسخ قراردادش از استقلال جدا شود. او هم درست در این مقطع حساس به استقلالی‌ها پیام داده که پیشنهاد دارد و نمی‌تواند این تیم را در بازی با الهلال و اردوی امارات همراهی کند! حرکتی بحث برانگیز در فوتبال ایران که باعث مکدر شدن هرچه بیشتر رابطه هواداران استقلال با او شده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: