پایگاه خبری خانه فوتبال:

مهراد جم خواننده پرحاشیه ایرانی که خبر مهاجرتش چندی قبل بشدت در رسانه ها غوغا کرد چند روزیست که باز نامش بر سر زبان ها افتاده است. مهراد جم پس از تمام حاشیه سازی ها به ایران بازگشت. مهراد جم پس از خروجش از ایران با دنیا جهانبخت ازدواج کرد. مهراد جم و دنیا جهانبخت بچه دار شدند. در حواشی اخیر نیز مهراد جم ، دنیا جهانبخت را رها کرد و به ایران بازگشت. محسن افشانی با انتشار استوری در فضای مجازی افشاگری هایی درباره مهراد جم داشت.

مهراد جم

به تازگی عکسی از مهراد جم در پل طبیعت تهران منتشر شده است. این عکس بازتاب گسترده ای داشته و نشان می دهد ماجرای بازداشت وی شایعه ای بیش نبوده است.

مهراد جم

از روزی که مهراد جم خواننده پاپ به ترکیه مهاجرت کرد اخبار و شایعات زیادی در مورد او شنیده شد تا اینکه دنیا جهانبخت رابطه با او را علنی کرد. ظاهرا حالا یکی از آنها قصد بازگشت دارد.حتی جهانبخت ادعا کرده است که با جم ازدواج رسمی کرده و باردار است و بچه آنها به زودی به دنیا می آید. و نیز عکس خود ار پس از ورود به ایران منتشر کرد.

مهراد جم

رابطه دنیا جهانبخت و مهراد جم خوب نیست

البته چندی است خبری از رابطه دو نفره آنها نیست و زیاد اخباری در موردشان شنیده نمی شود. حالا ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده که خواننده   ادعا می کند به زودی به ایران باز می گردد.او در این ویدئو که همسرش هم حضور دارد و به دلیل پوشش نامناسب از انتشار آن معذوریم می گوید  با پسرش که هنوز متولد نشده به ایران می آید.او مدعی می شود جهانبخت را همراه خود نخواهد آورد.

سال گذشته بود که این دو  با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از رابطه عاشقانه خود گفتند.این خبر یک روزه با موجی از کامنت ها و بازتاب  در بین کاربران ایرانی شبکه های اجتماعی همراه شد.خالکوبی چشم دنیا جهانبخت پشت کمر مهراد یکی از اخبار پر بازدید بود.

مهراد جم

پشت پرده !

با نگاهی به عقبه جریان مهاجرت مهراد جم و رابطه او با دنیا جهانبخت که وصل به سرشاخه های مهم سایت های قمار است می توان نتیجه گرفت که این سناریو برگشت به ایران کاملا نمایشی بوده و صرفا برای داغ نگه داشتن تنور سایت های شرطبندی است

مهراد جم

منبع:رکنا

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: