پایگاه خبری خانه فوتبال:

هادی شکوری در خصوص آخرین وضعیت استقلال اظهار داشت:وضعیت استقلال در سال‌های اخیر همواره همینطور پیش رفته و تا روز‌های نزدیک به شروع لیگ تیم بلاتکلیف بوده است. باشگاه دائماً مشغول تغییر مدیر و سرمربی هست. این وضعیت به نفع استقلال و هواداران آن نیست. همین موضوعات باعث می‌شود در پایان سال قهرمانی از دست برود. اگر واقع بین باشیم با این شرایط استقلال در فصل بیست و یکم لیگ برتر هم قهرمان نمی‌شود. مگر اینکه مدیر بعدی کاری بکند که شرایط استقلال را به سرعت تغییر بدهد.

وی در خصوص انتخاب مدیر جدید استقلال عنوان کرد:استقلال مدیر از جنس فوتبال لازم دارد. کسی که مشکلات تیم را به خوبی درک کند و با شرایط فوتبال ایران آگاهی کامل داشته باشد. شاید یک مدیری درجای دیگری اداره یا وزارتخانه موفق باشد؛ اما دلیلی نیست که در استقلال موفق باشد. استقلال جای آزمون و خطا نیست که مدیر کم سابقه یا از حوزه دیگر را به این باشگاه بیاورند و وقتی نامش مطرح شد از این تیم برود. استقلال یک مدیر متخصص و آشنا به شرایط روز فوتبال نیاز دارد نه اینکه باشگاه به سکوی پرتاب بعضی مدیران تبدیل شود.

پیشکسوت استقلال گفت:چرا باید مدیری که در فوتبال سابقه آنچنانی نداشته به باشگاه برود و در نهایت با بی‌احترامی مجبور به کناره‌گیری شود؟ از روز اول مدیر را درست انتخاب کنیم که این مشکلات برای تیم بروز نکند. این را هم بگویم با کسی مشکلی ندارم و جیره‌خوار کسی نیستم به همین خاطر مشکلات استقلال را به صراحت اعلام کردم.

شکوری در پایان گفت:ابتدا در راس باشگاه باید تفکرات تغییر کند. بعد اینکه همه استقلالی‌ها باید اتحاد داشته باشند تا با حمایت همه جانبه تصمیم مناسبی برای تیم گرفته شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: