پایگاه خبری خانه فوتبال:

فدراسیون فوتبال کره جنوبی از لیست بازیکنان حاضر برای بازی مقابل تیم ملی کشورمان و تیم ملی سوریه رونمایی کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس، پائولو بنتو برای 2 بازی مهم انتخابی جام جهانی قطر، 20 بازیکن را به تیم ملی کره جنوبی دعوت کرد تا به مصاف تیم ملی سوریه و تیم ملی کشورمان برود.تیم ملی کشورمان در تاریخ 20 مهر در ورزشگاه آزادی میزبان تیم ملی کره جنوبی است.
سون هئونگ مین که به دلیل مصدومیت دیدار مقابل لبنان را از دست داده بود به ترکیب کره بازگشت تا مقابل تیم ملی کشورمان بازی کند. او شب گذشته در دربی شمال لندن مقابل آرسنال گلزنی کرد و اکنون شرایط نسبتا خوبی دارد.
لیست تیم ملی کره جنوبی برای بازی‌های سوریه و تیم ملی کشورمان

JCjv05YMMZWG
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز از دعوت شدن «سون بام کئون»، دروازه‌بان جئونبوک موتورز صحبت کرد و نوشت که برای اولین بار قرار است برای تیم ملی کشورش بازی کند.
از بازیکنان مهم کره جنوبی می‌توان به حضور مهاجم باشگاه ولورهمپون یعنی «هوانگ هی چان» نیز اشاره کرد که در لیگ برتر انگلیس در 3 بازی به یک گل رسیده است.
سایت یونهاپ از دعوت شدن بازیکن 24 تیم جئونبوک موتورز نیز نوشت. «پایک سئونگ هو» که توسط بنتو به این مسابقات دعوت شد محصول آکادمی بارسلونا است. او در سن 13 سالگی به لاماسیا رفت و نزدیک به 6 سال در این باشگاه فوتبال بازی کرد.

QEhlRAOleNH2

از نکات جالب توجه لیست کره جنوبی می‌توان به عدم دعوت شدن «لی کانگ این» اشاره کرد. بازیکن رئال مایوروکا که مقابل رئال مادرید در هفته گذشته گلزنی کرد توسط بنتو به تیم ملی دعوت نشد. «وون دو جائه» که در اولسان هیوندای بازی می‌کند نیز به تیم ملی فرا خوانده نشد تا این موضوع سوژه AFC شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: