پایگاه خبری خانه فوتبال:

فلور نظری بازیگر ایرانی است. فلور نظری با شرکت در بفرمایید شام ایرانی چهره دیگری از خود به نمایش گذاشت. فلور نظری در بسیاری از سریال ها و فیلم های نقش فرد پولدار را بازی می کند. فلور نظری به تازگی فعالیت گسترده ای را در اینستاگرام شروع کرده است. بیوگرافی فلور نظری را در ادامه می خوانیم.

بیوگرافی فلور نظری

فلور نظری متولد 1 بهمن 1347 در گیلان ، بازیگر سینما و تلویزیون است. او فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت و مدرک بازیگری از دانشگاه سوره می باشد که از تئاتر فعالیت خود را شروع کرد و تدریس در دانشگاه هم دارد. 

فلور نظری

خانواده فلور نظری

فلور نظری در شهر لاهیجان استان گیلان با دو خواهر و یک برادر به دنیا آمد و بزرگ شد. فلور نظری می گوید: دوران کودکی من بسیار شاد و پر از هیجان گذاشت چون تابستان های به خانه مادربزرگ می رفتیم و سه ماه در خانه باصفایش در دل یک باغ بزرگ می ماندیم

نویسندگی فلور نظری

در کودکی و نوجوانی نقاش خیلی خوبی بودم و روی سنگ و چوپ نقاشی می کردم ، نویسنده خوبی هم بودم و زیاد داستان می نوشتم. همیشه یواشکی برای 5 – 6 نفر از دوستانم انشاء می نوشتم.

فلور نظری

دوره بازیگر فلور نظری

بعد از گرفتن لیسانس از دانشگاه سوره مدرک بازیگری گرفت سپس در کلاس های بازیگری محمد رحمانیان و همسرش خانم مهتاب نصیرپور حاضر شد. فلور نظری سال 1375 در 28 سالگی با مجموعه فریاد بی صدا به کارگردانی داریوش جهانگیری وارد قاب تلویزیون شد سپس سال 79 با فیلم شور عشق به سینما راه یافت.

شهرت فلور نظری

فلور نظری در سال 1381 وقتی 34 ساله بود با سریال مسافری از هند در نقش راجا زن عموی سیتا دیده شد سپس سال 83 با سریال خانه به دوش به شهرت رسید.

زندگی شخصی فلور نظری

فلور نظری متاهل است و یک پسر بنام شروین که در خانه نیما صدایش میزنند دارد. خانم بازیگر به همراه پسرش حالا نزدیک 20 سال می باشد که در کشور آلمان زندگی می کند و می گوید من هر زمانی که دوست داشته باشم ، بر می‌ گردم. حتی وقتی که پیشنهاد کاری هم نداشته باشم چون همیشه در رفت‌ و آمد هستم دلتنگی هم به وجود نمی‌آید.

فلور نظری

کیک پزی فلور نظری

من کیک های تولد خوبی درست می کنم و همیشه رسم بود که کیک تولد خانواده و دوستان را درست می کردم. البته در حال حاضر به دلیل مشغله زیاد اصلا فرصت این کار را ندارم ولی اگر فرصت شود حتما این کار را انجام می دهم چون خودم هم علاقه زیادی به این کار دارم.

فلور نظری و عشق به پرسپولیس

فلور نظری شدیدا فوتبالی و از طرفداران دو آتیشه پرسپولیس در ایران است ، در آلمان هم از طرفداران تیم بایرمونیخ و تیم ملی این کشور است.

فلور نظری

خواهر پزشک فلور نظری

خواهر فلور نظری خانم دکتر فریبا نظری با حجابی متفاوت ریاست یکی از بخش های بنیاد شهیدو جانبازان را برعهده دارد و استاد دانشگاه می باشد.فریبا نظری : ظاهر متفاوت ما برای خیلی ها سوال برانگیز است و من همیشه در جواب گفته ام خواهرم فلور از من مومن تر است ، دیندار بودن به ظاهر نیست و دین اساسا در ظاهر خلاصه نمی شود.

فلور نظری

نویسنده مورد علاقه فلور نظری

سرزمین گوجه‌ های سبز اثر هرتا مولر که یک زن قدرتمند در رمان‌ نویسی است و برای این کتاب هم جایزه گرفت را خیلی دوست دارم. من هنوز هم قلم خوبی دارم و در بعضی از فضاهای اجتماعی می‌ نویسم گاهی مینیمال‌ نویسی می ‌کنم.

فعالیت های اجتماعی

من یک سر دارم و هزار سودا و همزمان سفیر کودکان بد سرپرست و سفیر مبارزه با مواد مخدر هستم ، فکر می کنم همه می دانند من ساکن آلمان هستم و فقط برای قرار کاری به ایران می آیم. اینجا که هستم تمام وقتم را بجای مهمانی و رستوران به کودکان اوتیسم ، کودکان سرطانی و فعالیت هایی از این نوع می پردازم. از انجام این کارها خیلی راضیم و برکتش را هم خداوند به لحاظ روانی به من می رساند و آرامش زندگی ام را ناشی از همین دعاهای مردم می دانم.

فلور نظری

خاطرات فلور نظری

شیرین ترین خاطراتم به سریال خانه به دوش در سال 1383 به کارگردانی رضا عطاران بر می گردم، تلخ ترین خاطره ام هم فوت رضا سعیدی (بازیگر) در سال 84 بود.

نقش های مورد علاقه فلور نظری

دوست دارم نقش های تاریخی بازی کنم ، طنز را هم دوست دارم اما برایم فرقی نمی کند در چه ژانری بازیگری کنم مهم نقش است که دوست داشته باشم.

فلور نظریفلور نظری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: