پایگاه خبری خانه فوتبال:

رایان تفضلی مدافع تیم ‌وایکمپ واندررز انگلیس یکی از نفراتی بود که نامش در لیست فرهاد مجیدی دیده شده بود بازیکنی که صحبتهایی درباره حضورش در پرسپولیس هم به گوش می‌رسید منتهی خود تفضلی گفته بود مذاکرات به نتیجه نرسیده و از طرف دیگر گفته شد که یحیی گل‌محمدی اعلام کرده که سبک بازی این مدافع به پرسپولیس نمی‌خورد و از طرف دیگر خود تفضلی در مصاحبه‌ای اعلام داشت، از پرسپولیس پیشنهاد داشته اما ترجیح می‌دهد در این مقطع، فوتبالش را در اروپا ادامه دهد.

درباره حضور او در استقلال، اما کار به مذاکرات جدی نرسید. داستان از این قرار است که مدیران وقت استقلال از طریق یکی از ایجنتهای ایرانی تفضلی، مذاکره با این مدافع را شروع کردند منتهی به موازات این مذاکره، یک ایجنت دیگر سراغ تفضلی می‌رود و به او پیغام می‌دهد که اگر قرار است این بازیکن به استقلال برود، باید این انتقال از کانال او انجام شود و اوست که باید کارها را با باشگاه و کادر فنی هماهنگ کند و ایجنت دیگری نباید در این انتقال نقش داشته باشد.

اتفاقی که باعث تردید تفضلی می‌شود و این بازیکن ترجیح می‌دهد که قید ادامه مذاکره با استقلال را بزند.

درباره ایجنت دوم که باعث منتفی شدن حضور رایان تفضلی در استقلال شد، چیزی نمی نویسیم اما در هر حال انتقال این بازیکن به استقلال به همین دلیل منتفی شد

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: