پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرالکس فرگوسن، سرمربی اسطوره‌ای و پیشین تیم فوتبال منچستریونایتد تصمیم اولگنار سولسشایر سرمربی فعلی شیاطین سرخ برای نیمکت‌نشین کردن رونالدو در بازی ابتدای هفته جاری مقابل اورتون را زیر سؤال برد.

در این بازی که من‌یونایتد در آن پیروزی را با تساوی یک - یک عوض کرد، رونالدو در دقیقه 57 به میدان رفت اما تنها 8 دقیقه بعد گل تساوی اورتون به ثمر رسید.

خیلی‌ها از سرمربی نروژی من‌یونایتد بابت روی نیمکت‌نشاندن رونالدو در این بازی سخت ایراد گرفتند که فرگوسن هم یکی از آنها بوده است.

موفق‌ترین سرمربی تاریخ باشگاه منچستریونایتد در یک کلیپ ویدئویی که او را در حال صحبت با حبیب نورماگمدوف، ستاره سابق MMA نشان می‌دهد می‌گوید که تصمیم شاگرد سابقش برای روی نیمکت‌نشاندن رونالدو در ابتدای بازی اشتباه بوده است.

در این کلیپ که در فضای مجازی منتشر شده است، فرگوسن به حبیب می‌گوید: شما همیشه باید بازی را با بهترین بازیکنان‌تان آغاز کنید. من فکر می‌کنم زمانی که اورتونی‌ها فهمیدند رونالدو در ترکیب اصلی بازی نمی‌کند دل و جرات پیدا کردند. به همین دلیل باید بهترین بازیکنان‌تان را در ترکیب اصلی قرار دهید.

تساوی خانگی مقابل اورتون یک ناکامی دیگر برای شیاطین سرخ در کسب پیروزی بود که دو بازی قبلی‌اش در رقابت‌های داخلی را هم در خانه مقابل تیم‌های وستهام و استون‌ویلا باخت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: