پایگاه خبری خانه فوتبال:

از زمان حضور اسکوچیچ در تیم ملی فوتبال کشورمان بدعتی غلط به وجود آمده که بازیکنان به صورت علنی نشان می دهند تا پاسی از شب بیدار هستند.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال کشورمان برای برگزاری سومین دیدار خود در مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی در کشور امارات به سر می برد اما در فاصله دو روز تا برگزاری مسابقه، در اردوی این تیم اتفاقاتی رقم می خورد که جای بررسی دارد.
در شرایطی که در فوتبال حرفه ای بازیکنان باید از نظر تغذیه و استراحت در بهترین شرایط قرار بگیرند اما مشاهده می شود ملی پوشان فوتبال کشورمان در اوج بی نظمی تا پاسی از شب بیدار هستند و برای مصاحبه با یک برنامه تلویزیونی صف تشکیل می دهند.

این اتفاق از زمان حضور دراگان اسکوچیچ در تیم ملی کشورمان، بارها تکرار شده و هر زمان تیم راهی مسافرت می شود، بازیکنان و ارکان تیم با وجود اینکه باید استراحت کنند، مقابل دوربین قرار گرفته و اقدام به صحبت می کنند. اتفاقی که شب گذشته و در فاصله کمتر از 48 ساعت به برگزاری بازی ایران و امارات رخ داد و حتی پیش از دیدار با سوریه نیز شاهد آن بودیم.

شب گذشته بازیکنان و سرمربی تیم ملی که خودش باید بازیکنان را به استراحت به موقع تشویق کند، از ساعت نزدیک به 24 که اتفاقا در امارات ساعت این کشور 30 دقیقه جلوتر از ماست، مشغول مصاحبه در مورد دیدار با امارات بودند و رئیس فدراسیون فوتبل هم خودش در صف اولین ها قرار داشت!
سوال اینجا است چه کسی باید زمان استراحت را به بازیکنان گوشزد کند؟ سرپرست، سرمربی یا رئیس فدراسیون؟ اگرچه لژیونرهای فوتبال کشورمان در این شب زنده داری خاص حضور نداشتند اما باید از اسکوچیچ سوال کرد آیا سرمربیان تیم های اروپایی و بازیکنان ایرانی شاغل در خارج از کشور از بازیکنان خود می خواهند برای یک مصاحبه چند دقیقه ای تا پاسی از شب بیدار بمانند؟

عملکرد مسئولان فدراسیون هم در اینگونه موارد کاملا مشخص است. افرادی که کوچکترین تذکری به سرمربی تیم ملی بابت ابتلا به کرونا به خاطر گردش های روزانه در تهران ندادند، حالا نه تنها مقابل اشتباه فنی و حرفه ای سرمربی تیم ملی موضعی نمی گیرند بلکه خودشان هم مشوق این مربی و بازیکنان تیم ملی فوتبال برای یک بدعت غلط شده اند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: