پایگاه خبری خانه فوتبال:

ایران خودرو / قرعه کشی ایران خودرو امروز 11 دی 1400 برگزار شد. و نتایج قرعه کشی پیش فروش 7 محصول ایران خودرو بر روی سایت قرار گرفت.در ادامه خبر اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو اعلام می شود.ایران‌خودرو به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های صنعت ایران خودروهایی را برای تحویل فوری می فروشد.

این طرح از دیروز سه شنبه مورخ ۱۳ دی لغایت پنجشنبه ۱۵ دی ماه ۱۴۰۰ فعال خواهد بود.

کلیه شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه اجرا خواهد شد.

پیش فروش ایران خودرو

برندگان قرعه کشی ایران خودرو  امروز11 دی 1400

مراسم قرعه کشی پیش فروش ایران خودرو دی 1400 راس ساعت ۱۰ شنبه  یازدهم دی ماه از طریق سایت اینترنتی ایران خودرو به نشانی ikco.ir به صورت زنده پخش خواهد شد

روش استعلام نتایج قرعه کشی ایران خودرو ثبت نام دی 1400

نتایج قرعه کشی ایران خودرو به دو صورت در اختیار متقاضیان قرار می گیرد؛ یکی شیوه ارسال پیامک به شماره تلفن ثبت شده در سایت ایران خودرو در زمان ثبت نام است که برندگان قرعه کشی این پیامک را دریافت می کنند.اما به هر دلیل اگر پیامک ایران خودرو را دریافت نکردید با مراجعه به سایت ایران خودرو صفحه برندگان قرعه کشی به نشانی https://esale.ikco.ir از وضعیت خود مطلع شوید.

لینک اسامی برندگان ایران خودرو  با کد پیگیری و کد ملی دی 1400

برای مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی به سایت ایران خودرو به نشانی https://esale.ikco.ir/ مراجعه نمائید همچنین می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید و به قسمت منتخبین اصلی فروش فوق العاده رجوع و با وارد کرد کد پیگیری یا کد رهگیری که پس از ثبت نام به شما داده شده است از برنده شدن خود در قرعه کشی ایران خودرو اطلاع پیدا کنید.

نحوه جستجو با کد پیگیری و کد ملی برندگان ایران خودرو ویژه دی 1400

کد پیگیری برندگان ۷ رقمی بوده و اعداد ابتدایی این فهرست شماره ردیف برندگان است. متقاضیان می‌توانند برای جستجوی شماره پیگیری خود از کلید میانبر ctrl+f استفاده کنند. بعد از فشردن کلید ترکیبی فوق کادر کوچکی در سمت راست بالای صفحه بازز می‌شود، شماره پیگیری خود را در کادر جستجو وارد کرده و در کنار کادر تعداد یافته‌های در بین ۱۵ هزار کدپیگیری را برای شما به نمایش می‌گذارد.

چنان‌چه عدد ۱ را مشاهده کردید یعنی کدپیگیری شما در لیست برنده شدگان ایران خودرو وجود دارد، ولی اگر عدد مقابل نوشته صفر بود شما برنده قرعه کشی نشده اید.

ایران خودرو

 
 
سایت برندگان قرعه کشی ایران خودرو در دی 1400
اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو از طریق پیامک و سایت ایران خودرو پس از برگزاری مراسم قرعه کشی اعلام میشود . متقاضیان برای مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو و اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی  به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کنند. 

نتایج قرعه کشی ایران خودرو 11 دی 1400

قرعه کشی پیش فروش 7 محصول ایران خودرو با حضور نهادهای نظارتی امروز شنبه 11 دی 1400 برگزار می شود و نتایج قرعه کشی بر روی سایت ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir منتشر می گردد. 

مهلت واریز وجه برندگان ایران خودرو پس از اعلام نتایج قرعه کشی

متقاضی باید ظرف ۳ روز پس از اعلام اسامی انتخاب شدگان و دریافت پیامک، وجه خودرو را از طریق سایت ایران خودرو واریز کند در غیر این صورت ثبت نام کان لم یکن تلقی خواهد شد.

نحوه واریز وجه برندگان قرعه کشی  ایران خودرو در پیش فروش یکساله

پس از برگزاری قرعه کشی و اعلام اسامی، فرد منتخب مبلغ پیش پرداخت علی‌الحساب خودرو را از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو واریز می‌کند.
الباقی وجه خودرو در زمان ارسال دعوتنامه با لحاظ هزینه‌های قانونی تعیین و دریافت می‌شود.
قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان، متقاضی هیچ گونه وجهی واریز نخواهد کرد.

ایران خودرو

کلیک کنید: اسامی برندگان ایران خودرو امروز 11 دی 1400

 
مبلغ پیش پرداخت ایران خودرو در پیش فروش ویژه دی 1400
 

خودرو

پیش پرداخت

زمان تحویل

دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک 157.580.000 آذر و دی 1401
تارا دستی 116.180.000
پژو 207 دستی سقف شیشه‌ای 93.401.000
دناپلاس توربوشارژ دستی 134.460.000
رانا پلاس 84.898.000
رانا پلاس سقف شیشه‌ای 91.000.000
سورن پلاس 96.160.000
 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: