پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرپرست مدیرعاملی باشگاه ذوب‌آهن به موضوع اختلاف سرمربی و کاپیتان ذوب‌آهن ورود می کند.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، چندی پیش قاسم حدادی فر کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن که به دلیل مصدومیت مدتی از میادین دور بود، پس از گفت‌وگویی کوتاه با مهدی تارتار سرمربی تیم، تمرین را با ناراحتی ترک کرد.
تارتار در این گفت‌وگو با اشاره به وضعیت بدنی حدادی‌فر از او خواسته بود که با تلاش بیشتر خودش را به شرایط دیگر بازیکنان به خصوص جوانان تیم نزدیک کند و در غیر این صورت اگر تمایل دارد همراه کادر فنی در مسابقات باشد.
همین مساله باعث دلخوری کاپیتان ذوب آهن شد به طوریکه او در اردوی تهران نیز غایب بود. سرمربی ذوب آهن در گفت‌وگو با فارس (اینجا بخوانید) این مساله را تایید و اعلام کرد همه چیز بستگی به تصمیم خود حدادی‌فر دارد اما این صحبت‌های تارتار، باعث سوتفاهم برای حدادی‌فر شد و او در مصاحبه‌ای اعلام کرد که سرمربی تیم فرافکنی می‌کند.
صحبت‌های حدادی‌فر در واکنش به مصاحبه تارتار نشان داد او از این اتفاق ناراحت است و ممکن است در روزهای آینده چالشی جدی بین دو طرف به وجود بیاید. به همین خاطر فرشاد دادفر سرپرست مدیرعاملی باشگاه ذوب آهن که اخیرا پس از استعفای مجتبی فریدونی عهده‌دار این سمت شده، قرار است پس از بازگشت کاروان ذوب‌آهن به اصفهان، با برگزاری جلسه‌ای در این ماجرا پا درمیانی کند تا اختلاف تارتار و حدادی فر برطرف شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: