پایگاه خبری خانه فوتبال:

سید حمید سجادی پس از دیدار با امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در خصوص این جلسه اظهار داشت: جلسه بسیار خوبی بود و نکات ارزشمندی بیان شد و ان شاالله این دیدار منشا خیر و برکت باشد.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به دوران خدمت سربازی قهرمانان ورزشی گفت: پیشنهاداتی در این خصوص ارائه دادیم که امیدواریم راه کارهایی اندیشیده شود تا دوران قهرمانی ورزشکاران متوقف نشود.

وی تصریح کرد: اگر باشگاه های ورزشی نظامی رونق بگیرند و ورزشکاران نوجوان و جوان ما در این باشگاه ها عضویت داشته باشند و بتوانند از تسهیلات و امتیازاتی در دوران سربازی برخوردار شوند کمک بزرگی به قهرمانان ورزشی در دوران اوج خواهد کرد و از طرفی دیگر تیم های نظامی هم تقویت خواهند شد.

سجادی ادامه داد: همچنین پیشنهاداتی در مورد مهارت آموزی های حوزه ورزش در سربازی مانند مدیریت برگزاری رویدادهای ورزشی، نگهداری اماکن ورزشی، مهارت آموزی پیرامون ادوات و ملزومات ورزشی، آموزش تکنولوژی ها و فناوری های موجود در رشته های ورزشی، توسعه سوارکاری و چوگان و..‌. ارائه شد که با توجه به ظرفیت های بالای ارتش می توان عملیاتی کرد.

سجادی در خصوص نتایج خوب تیم ملی کشتی آزاد و تقدیر از اعضای این تیم گفت: قطعا برای تقدیر و تشکر از زحمات ملی پوشان برنامه داریم و در این خصوص آیین نامه هم داریم. بزرگترین و بهترین تجلیل از ملی پوشان توجه و تفقد مقام معظم رهبری است و حتما برای تجلیل از این عزیزان برنامه خواهیم داشت.

وی با اشاره به مسابقه فردای تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: امیدوارم با اخلاقمداری و منش پهلوانی بازی خوبی به نمایش بگذاریم

وی همچنین با اشاره به دیدار بعدی تیم ملی فوتبال برابر کره جنوبی که به میزبانی کشورمان برگزار خواهد شد، گفت: علاقه مند هستیم این دیدار با حضور چند هزار تماشاگر و با رعایت همه پروتکل های بهداشتی انجام شود و در این خصوص با شورای تامین و نهاد های مرتبط مکاتبه و تعامل داریم و ان شاالله این بازی با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به شیب بالای واکسیناسیون کرونا در ماه های اخیر گفت: خوشبختانه با تلاش های شبانه روزی در حوزه واکسیناسیون کرونا با یک شیب فوق العاده به آمار بین الملل خودمان را نزدیک کردیم و ان شاالله تماشاگران در بازی با کره جنوبی به صورت کنترل شده و محدود بازی را از نزدیک تماشا می کنند. امیدوارم در نهایت تیم ملی به جام جهانی صعود کند و مردم خوشحال شوند.

وی در پایان به مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان در روزهای آتی اشاره و برای اعضای این تیم نیز آرزوی موفقیت کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: