پایگاه خبری خانه فوتبال:

میلاد کی مرام بازیگر ایرانی است. میلاد کی مرام پس از بازی در سریال ممنوعه به اوج شهرت خود رسید. میلاد کی مرام به انجام وزش روزانه علاقه خاصی دارد. میلاد کی مرام از طرفداران بسیاری برخوردار است. بیوگرافی میلاد کی مرام را در ادامه می خوانیم.

میلاد کی مرام

بیوگرافی میلاد کی مرام

متولد 4 اردیبهشت1٣65 در بندر انزلی بازیگر سینما و تلویزیون است. او دارای فوق دیپلم الکترونیک و از شاگردان مسعود کیمیایی است. به گفته خودش از شاگردان اول کلاس مسعود کیمیایی است.وی عضو باشگاه والیبال هنرمندان است و طرفدار سرسخت تیم فوتبال زادگاهش ملوان بندر انزلی میباشد. او سومین و آخرین فرزند خانواده است و یک خواهر و برادر بزرگ تر دارد. که این روزها نقش اصلی فیلم تازه کمال تبریزی با عنوان “امکان مینا” را بر عهده گرفته است.

میلاد کی مرام

ازدواج میلاد کی مرام

میلاد کی مرام ازدواج نکرده و همسری ندارد.

میلاد کی مرام بازیگر سینما و تلویزیون روز زن را به مادرش اینگونه تبریک گفت :دلم تنگ برای گریه کردن، کجاست مادر؟کجاست، گهواره ی من.آشوبم آرامشم تویی مادرم.عاشقانه ی زندگیم همه ی عمرم فدای تو. رودت مبارک.روز مادر مبارک همه ی مادر های دنیا خصوصأ همسران شهدای بزرگ ایران. که بار پدر بودن رو هم به دوش کشیدن.

میلاد کی مرام

بازی نکردن میلاد کی مرام در یک سکانس

ماجرا از این قرار است، میلاد کی مرام که در این فیلم نقش کوتاهی به عهده دارد و طبق قرار باید در دو سکانس بازی می کرد. اولین سکانس بدون مشکل فیلمبرداری شد اما دومین سکانس که در آن کی مرام باید با یک بازیگر نه چندان شناخته شده درگیر می شد مشکلاتی برای عوامل فیلم به وجود آورد.میلاد کی مرام پیش از فیلمبرداری این سکانس اعلام می کند حاضر نیست از یک بازیگر ناشناخته فحش و کتک بخورد و این سکانس را بازی نمی کند.

تلاش های کارگردان و دیگر عوامل نتیجه نمی دهد و این سکانس فیلمبرداری نمی کند.

حال کارگردان یا باید این سکانس ها را با یک بازیگر دیگر می گرفت اما این کارگردان تصمیم جالبی گرفت و اعلام کرد همان یک سکانس فیلمبرداری شده را در فیلم قرار می دهد و مسئولیت ناقص ماندن نقش به عهده کی مرام است.پیش از این و قبل از انقلاب نیز بازیگران مطرح و قهرمانان فیلم های آن زمان حاضر به کتک خوردن از بازیگران ناشناخته و سیاهی لشکرها نبودند.

میلاد کی مرام

از سرایداری تا بازیگری

از کارگری شروع کردم. منِ میلاد کی مرام تا کارم رفت سمت یک رستوران. من توی یک رستوران کار می کردم اسمش را هم می آورم، رستوران رادان توی یوسف آباد و توی جردن هم یک شعبه دارد، شروع کردم به کار کردن. یک روز آنجا خانم گلاب آدینه را دیدم، ایشان آمدند خرید کنند و من پشت صندوق بودم ایشان سفارش دادند و من گفتم من اینم و... و دوست دارم بازی کنم.

گفتند من می خواهم یک سریال بسازم به اسم خواستگاران، تو می توانی بیایی تست بدهی و اگر دوست داشتی یک نقش آنجا بازی کنی. رفتم تست دادم و به جای یک نقش 20 نقش متفاوت در آن فیلم بازی کردم. درس عجیبی بود برایم کنار خانم آدینه کار کردن. مدیونشان هستم هر کجا که هستم، همانطور که مدیون استادم کیمیایی هستم.

میلاد کی مرام

فیلم شناسی میلاد کی مرام

فیلم های سینمایی که میلاد کی مرام در آن ها بازی کرده است : 

روسی (1396)

امیر (1396)

حریم شخصی (1395)

ملی و راه های نرفته اش (1395)

آبنبات چوبی (1394)

امکان مینا (1394)

غیرمجاز (1394)

360 درجه (1393)

صفر (1393)

مستانه (1393)

هاری (1393)

میلاد کی مرام

برف (1392)

خط ویژه (1392)

روزگاری عشق و خیانت (1392)

ملکه (1390)

کوچه ملی (1389)

کارهای تلویزیونی میلاد کی مرام

خواستگاران (مجموعه تلویزیونی)

شب هزار و یکم (مجموعه تلویزیونی) (1387، علی بهادر)

شاید برای شما هم اتفاق بیفتد

نابرده رنج

بچه های نسبتاً بد (سیروس مقدم)

ژنرال (مجموعه تلویزیونی) (1392)

سیب ترش (فیلم تلویزیونی)

چرخ فلک (اپیزود کامران)

میلاد کی مرام

میلاد کی مرام و نقش های او در نمایش خانگی

1.ممنوعه به کارگردانی امیر پورکیان

فیلم کوتاه های میلاد کی مرام

حول حالنا

میلاد کی مرام

جوایز میلاد کی مرام

1391 دوازدهمین جشنواره فیلم مقاومت بهترین بازیگر مرد ملکه

1392 سی و دومین جشنواره فیلم فجر

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد خط ویژه

1393 شانزدهمین جشن خانه سینما

بهترین بازیگر مرد ملکه

میلاد کی مرام

 دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از سی و دومین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم «خط ویژه» که به بیمارستان محک تقدیم شد.

 همچنین دارندهٔ جایزهٔ 3 سال بهترین بازیگر نقش اصلی سینمای ایران از جشن خانهٔ سینما در سال 1393 که هیچوقت در سینمای ایران تکرار نشده.. (خاص ترین جایزهٔ خانه سینما)..

میلاد کی مراممیلاد کی مرام

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: