پایگاه خبری خانه فوتبال:

ناصر محمدخانی اظهار داشت:پرسپولیس در دیدار با الهلال عربستان با روزهای خوبش فاصله زیادی داشت و نتوانست نمایش خوبش را به اجرا بگذارد.

وی افزود:نمی‌دانیم چه اتفاقی رقم خورد که این شکست سنگین در کارنامه پرسپولیس ثبت شد و انگار فقط نام پرسپولیس در زمین بود، به طور حتم این یکی از بدترین نمایش‌های قرمزپوشان در سال‌های اخیر بود.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد:جدا شدن چند بازیکن تاثیرگذار و خستگی بازیکنان ملی‌پوش در شکست پرسپولیس مقابل نماینده عربستان بی‌تاثیر نبود.

محمدخانی تصریح کرد:پرسپولیس باید از این شکست درس گرفته و به دنبال رفع اشکالات خود باشد تا در لیگ برتر بتواند نتایج بهتری را کسب کند.

وی تاکید کرد:یحیی گل‌محمدی کار سختی پیش رو دارد و باید بازیکنان را از نظر روحی روانی برگردانده و آماده بازی‌هایی کند که زمان زیادی باقی نمانده است.

بازیکن اسبق پرسپولیس در پایان گفت:خط دفاعی پرسپولیس نیاز به هماهنگی بیشتر دارد چرا که عدم هماهنگی در گل‌های خورده پرسپولیس مشهود بود.

دیدار تیم‌های پرسپولیس و الهلال عربستان روز شنبه در شهر ریاض با برتری ۳ بر صفر میزبان به پایان رسید. الهلال شب گذشته نیز با پیروزی ۲ بر یک مقابل النصر به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یافت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: