پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت:به دور از تعارفات فردا بازی بسیار جذاب و سنگینی خواهد بود، تیم های رده سوم و چهارم در تمام دنیا حساسیت خاصی دارد.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، فیروز کریمی در نشست خبری پیش از بازی تراکتور مقابل استقلال اظهار داشت: به دور از تعارفات فردا بازی بسیار جذاب و سنگینی خواهد بود. تیم های رده سوم و چهارم در تمام دنیا حساسیت خاصی دارد.
وی افزود: درست است که تیم چهارم هم شانس کسب سهمیه دارد اما در همه جا رقابت سه تیم اول جذاب است. فردا همین قاعده حاکم است. استقلال تیم بسیار خوبی دارد و اگر ژستد را گرفته باشند تیمشان فوق‌العاده می‌شود.
کریمی تصریح کرد: بازی‌های دو هفته اول را دیدم، استقلال تیم بسیار خوبی است و امسال حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. تیم ما هم منهای بازی اول که مشمول باز شدن پنجره بود، تیم خوبی است. قرار بود پنجره باز شود و خیلی هم تلاش شد. تسویه حساب هم کردیم اما باز نشد. مجبور شدیم در دفاع وسط از بازیکن جوان استفاده کنیم.
سرمربی تراکتور گفت: تیم کارکرده‌ای داریم که می‌تواند در لیگ رقیب بقیه تیم‌ها برای کسب سهمیه باشد. با علم به اینکه سه امتیاز را از دست دادیم، اما شانس کسب سهمیه هستیم. فردا بازی زیبا و خیلی سنگینی خواهد بود. با بررسی دو تیم تصورم این است که بازی خیلی نزدیک باشد و امیدوارم تماشاگران بازی زیبایی را ببینند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: