پایگاه خبری خانه فوتبال:

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: نباید مساله طارمی و اسکوچیچ را بزرگ کنیم و اجازه بدهیم بین خودشان حل و فصل شود.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پرویز مظلومی در حاشیه مراسم تجلیل از پیشکسوتان باشگاه استقلال در مورد اظهار داشت: خوشبختانه این مراسم در سالگرد مرحوم پورحیدری برگزار شد که روز بزرگی است. خیلی وقت است که به دنبال برگزاری این برنامه هستیم. البته شرایط مهیا نبود که همه پیشکسوتان بیایند اما به هرحال اکثریت آمدند. واقعا به دنبال برقراری اتحاد و یکدلی بین هواداران بودیم.
وی افزود: اتحاد و یکدلی در تیم به وجود آمده است. کادرفنی، بازیکنان و مدیریت یکدل هستند و این یکدلی باعث موفقیت می شود. نگرانی ما فقط هواداران و پیشکسوتان بودند که از باشگاه دور شده بودند. تلاش کردیم به باشگاه نزدیک شوند و درددل‌هایشان را بشنویم. صحبت از مساله اقتصادی پیشکسوتان بود و خود مصطفی آجورلو هم این را مطرح کرد تا اگر مشکلی دارند ان‌شاالله رفع شود. این باشگاه با وجود پیشکسوتان و زحمات آن‌ها از 60-50 سال پیش تا به حال برقرار بوده است.
مظلومی تصریح کرد: امیدواریم با رویه‌ای که باشگاه در پیش گرفته بتوانیم در این راه موفق باشیم. امروز روز خوبی بود. همه راضی بودند. این کار باید ادامه داشته باشد. معتقدم چند بزرگتر باید از خود پیشکسوتان جمع شوند تا خواسته‌های آن ها را به مدیریت باشگاه انتقال بدهند. از کمیته پیشکسوتان، آجورلو و نامداری تشکر می کنم که واقعا زحمت کشیدند. این برنامه را خیلی وقت پیش می‌خواستیم برگزار کنیم. هفته پیش قطعی بود اما چون علی جباری قادر به حضور نبود، به هم خورد. متاسفانه امروز هم حال او مساعد نبود که بیاید اما جایش خالی بود.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه مدیرعامل باشگاه نتوانست سازمان لیگ را برای تبلیغات محیطی متقاعد کند، گفت: آجورلو در حال تلاش است که این کار انجام شود. منظور شما از متقاعد کردن را متوجه نشدم. واقعا حق ما است. استقلال باید از تبلیغات محیطی بیشتر استفاده ببرد. بزرگترین دغدغه باشگاه پول است. درآمد ما از چه راهی است؟ از تلویزیون که متاسفانه نیست. از تبلیغات هم خیلی ناچیز است. واقعا معلوم نیست چطور تقسیم می شود؟ ما و دیگر تیم‌ها به دنبال این هستیم که از تبلیغات محیطی درآمد بیشتری داشته باشیم.

مظلومی در مورد پرونده استراماچونی و احتمال شکایت دیاباته و میلیچ اظهار داشت: میلیچ پیام داده که صحبت کنیم و به توافق برسیم. دیاباته هم همینطور است. دغدغه ما فعلا استراماچونی و پادوانی هستند. روی شکایت اولیه او اعتراض زدیم، 100هزار دلار کم کردند اما او به استیناف رفت و حالا منتظر رای استیناف هستیم. اما کلا منتظریم ببینیم حرکت بعدی استراماچونی چیست.

وی در خصوص مساله به وجود آمده بین طارمی و اسکوچیچ عنوان کرد: نباید این مساله را بزرگ کنیم. اجازه بدهیم بین خودشان حل و فصل شود. طارمی بازیکن بزرگی است اما جایگاه او در حد بازیکن است. ممکن است حرف او منطقی باشد اما باید اجازه بدهیم این قضیه را در فدراسیون و تیم ملی حل کنند. نباید این مساله را کش بدهیم. دو بازی حساس و مهم داریم. هر چند بچه‌ها بدون طارمی هم می توانند این دو تیم راشکست بدهند. حریفان سرسختی برای ما نیستند.

پیشکسوت استقلال افزود: خوشبختانه در گروهی هستیم که از الان هم حضورمان در جام جهانی قطعی است. قول می‌دهم. کره جنوبی رقیب ما بود که متاسفانه نتوانستیم در تهران این تیم را شکست بدهیم. ان‌شاالله در آنجا می بریم ولی کلا خوشبختانه گروه خیلی خوبی داریم. برعکس آن گروه که گروه مرگ است. خیلی گروهسختی است. دو تیم بسیار قوی حتما حذف می‌شوند اما در این گروه لبنان و سوریه حریف ما نیستند. مگر اینکه حواشی در تیم رخنه کند و مشکل ساز شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: