پایگاه خبری خانه فوتبال:

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران بازی برابر لبنان و سوریه را برای صعود به جام جهانی بسیار مهم دانست.

به نقل از سایت باشگاه زنیت، سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران که به رکورد ۱۰۰ بازی با پیراهن این تیم رسید درباره این رکورد و حضور در تیم ملی فوتبال صحبت کرد.

صدمین بازی خود را برای زنیت تبریک می‌گویم، اگرچه با برد همراه نبود. در مورد این عدد چه احساسی دارید؟خیلی خوشحالم که ۱۰۰ بازی برای باشگاه بزرگی مثل زنیت انجام دادم. باشگاه واقعاً خیلی خوب از من مراقبت کرده است و من خوشحالم که به این تعداد بازی رسیده‌ام.

چه اشتباهی رخ داد؟ چرا زنیت سه امتیاز را نگرفت؟اکنون دوره سختی داریم که هر سه روز یک بار بازی می‌کنیم. فکر می‌کنم وقتی این‌طور است باید بهتر تمرین کنیم و بهتر ریکاوری کنیم. امروز روز ما نبود، اما سعی می‌کنیم در بازی‌های بعدی بهترین کار را انجام دهیم و امتیازات مورد نیاز را کسب کنیم.

آیا تیم بعد از چهار مسابقه بزرگ بی‌انگیزه بود؟راستش من نمی‌فهمم چرا امروز این اتفاق افتاد. فکر نمی‌کنم انگیزه نداشتیم. مهم‌ترین چیز این است که با تمرکز کامل وارد مسابقات بعدی شویم و امتیازی از دست ندهیم.

حالا قرار است به تیم ملی خود بپیوندید. شانس‌های ایران در دو دیدار آینده را چگونه ارزیابی می‌کنید؟این دو بازی برای ما بسیار مهم است و ما روی برد آن‌ها تمرکز کرده‌ایم. فکر می کنم برنده می‌شویم و این امتیازها تضمین ۹۹ درصدی صعود به جام جهانی را به ما می‌دهد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: