پایگاه خبری خانه فوتبال:

افشین حاجی‌پور، پیشکسوت باشگاه استقلال، درباره شرایط این فصل استقلال گفت:  شروع کار تا این لحظه خوب بوده است. یکی از نشانه‌های این خوب بودن هم حضور  استقلال  در صدر  جدول  است و اینکه آبی‌پوشان توانسته‌اند 3 برد پیاپی کسب کنند. چهارمین برد هم در دسترسی بود. در  بازی  مقابل فجرسپاسی استقلال در دقیقه آخر گل را دریافت کرد. در آن  زمین  که اصلا کیفیت نداشت و نمی‌شد توپ را کنترل کرد.

 

او درباره نقاط قوت و ضعف استقلال افزود:  به‌طور کلی خوش‌بین هستم اما پس از 2 سال هنوز جایگزین  علی کریمی  پیدا نشده و آبی‌پوشان به شدت نیاز به پلی میکر دارند. متوجه نشده‌ام چرا در این 2 سال بازیکنی با کیفیت در حد جباری یا کریمی جذب نشده است. حیف است با این زحمات،‌ یک بازیکن در این پست جذب نشود.

پیشکسوت آبی‌پوشان عنوان کرد:  خوشبختانه ساختار دفاعی استقلال نسبت به فصل‌های قبل پیشرفت بسیار خوبی داشته و خیال‌مان راحت‌تر است و درون دروازه‌ هم مشکلی نیست. حضور آجرلو در استقلال بسیار مفید بوده و او مدیری کاملا فوتبالی است که می‌تواند اوضاع تیم را بهبود ببخشد. تنها نکته مهم همان پست هافبک وسط است که امیدوارم با جذب یک بازیکن حل شود.

حاجی‌پور در پایان گفت:  زود است درباره معادله قهرمانی صحبت کنیم. بازی به بازی استقلال بهتر شده و به عنوان یک استقلالی امیدوارم تیم همین‌گونه پیش برود زیرا قهرمانی دور از دسترس نیست.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: