پایگاه خبری خانه فوتبال:

زوانمیر سولدو، مربی کروات بعد از توافق نهایی با مدیران باشگاه تراکتور قرار است امشب از زاگرب راهی استانبول ترکیه شده و سپس راهی تبریز شود تا قراردادش را با سرخپوشان تبریزی امضا کند.

مدت قرارداد این مربی کروات فوتبال ۲ ساله خواهد بود و مدیران تراکتور با این مربی توافق کرده اند که یک بدنساز را به عنوان دستیارش انتخاب کند.

هوشنگ نصیرزاده عضو هیئت مدیره باشگاه تراکتوراظهار کرد: بعد از بررسی همه گزینه ها با زوانمیر سولدو مربی کروات به توافق نهایی رسیدیم و این مربی به عنوان سرمربی جدید تیم تراکتور انتخاب و جانشین فیروز کریمی شد. 

او بیان کرد: باشگاه تراکتور برای سولدو سرمربی جدید تیم بلیت گرفته است و او برای عقد قرارداد به ایران می آید تا کارش را شروع کند. 

بیوگرافی زوانمیر سولدو سرمربی جدید تراکتور

  زوانمیر سولدو سرمربی سابق آدمیرا واکر اتریش بعد از توافق با مدیران باشگاه تراکتور هدایت سرخپوشان تبریزی را برعهده گرفت.  

سولدو متولد زاگرب کرواسی و ۵۴ ساله سن دارد. او  یکی از  ستارگان سابق تیم ملی کرواسی بوده است. همچنین این مربی سابقه هدایت تیم‌های فوتبال دیناموزاگرب کرواسی و اف سی کلن آلمان را دارد.  

سولدو در مقطعی کوتاه نیز به عنوان دستیار فلیکس ماگات آلمانی در تیم شاندنگ لوننگ چین کار کرده و آدامیرا واکر اتریش آخرین تیمی بوده که هدایت این تیم را برعهده داشته است.  

قهرمانی ۲گانه در کشور کرواسی با تیم دیناموزاگرب در فصل ۲۰۰۷-۲۰۰۸ از افتخارات سرمربیگری سولدو  بوده و این در حالی است که او در طول یک دهه اخیر کارنامه جالبی در عرصه مربیگری نداشته است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: