پایگاه خبری خانه فوتبال:

هافبک استقلال با وجود داشتن چند پیشنهاد ترجیح داد در تیمش بماند.

بابک مرادی هافبک تیم فوتبال استقلال یکی از بازیکنانی بود  که در فصل نقل و انتقالات تا آستانه قرار گرفتن در لیست مازاد استقلال پیش رفت اما اصرار او برای ماندن باعث شد فرهاد مجیدی از تصمیم خود منصرف شود و این بازیکن را در تیمش نگه دارد.

جالب است بدانید بابک مرادی در نقل و انتقالات تابستانی پیشنهادهای خیلی خوبی داشت اما به همه تیم ها اعلام کرد نمی خواهد شانس ماندن در استقلال را راحت از دست بدهد و حاضر نیست از این تیم جدا شود.

مرادی به نظر از معدود بازیکنانی است که حتی نیمکت نشینی در استقلال تهران را هم دوست دارد و نمی خواهد فرصتی که به دست آورده را ساده از دست بدهد هرچند که قطعا برای رسیدن به ترکیب اصلی کار بسیار سختی خواهد داشت.

این بازیکن بارها اعلام کرده بود از بچگی عاشق استقلال بود و رویای بازی برای این تیم را داشت. او فصل قبل از ماشین سازی به جمع آبی ها اضافه شد و هر زمان هم در ترکیب تیمش به میدان رفت نمایش نسبتا خوبی داشت.

با این حال در فصل جدید، بابک فرصتی برای بازی کردن پیدا نکرده است و با توجه به حضور بازیکنان پرتعداد در خط میانی و البته نظر نه چندان مثبت فرهاد، این بازیکن بعید است بتواند در ادامه فصل هم فرصت چندانی پیدا کند.

بابک خودش می داند خیلی فرصت بازی برای استقلال پیدا نمی کند ولی با این حال بین بازی کردن در تیمی جز استقلال و نیمکت نشینی در تیم محبوبش، گزینه دوم را انتخاب کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: