پایگاه خبری خانه فوتبال:

شیلا خداداد بازیگر ایرانی است. شیلا خداداد با سریال مسافری از هند به شهرت دست یافت. شیلا خداداد با پزشک زیبایی خود ازدواج کرد. شیلا خداداد این روزها در مرکز زیبایی سرمایه گذاری کرده است. شیلا خداد طی چند ماه گذشته با حواشی بسیاری همراه بوده است.

شیلا خداداد

تولد دیدنی شیلا خداداد برای پسرش

شیلا خداداد بازیگر مطرح و سرشناس در صفحه اینستاگرامش با انتشار عکس زیبایی از پسرش تولد او را تبریک گفت. 

شیلا خداداد

 شیلا خداداد: همسرم به من خیانت نمی‌کند

شیلا خداداد در سریال هیولا نقش زنی را بازی می‌کرد که همسرش به او خیانت می‌کند.

در بخشی از یک مصاحبه شیلا خداداد در این باره که اگر همسرت به تو خیانت کند، چه واکنشی نشان می‌دهد، پاسخ داد که او چنین کاری نمی‌کند!

شیلا خداداد

شیلا خداداد بازیگر سینما و تلویزیون در مراسمی از ترجمه کتاب «بعضی رازها را نباید نگه داشت» با موضوع آزار جنسی کودکان رونمایی کرد.

کتاب «بعضی رازها را نباید نگه داشت» نوشته جینین ساندرز از جمله کتاب‌های آموزش خودمراقبتی، راهنمای والدین برای محافظت کودکان در برابر سوءاستفاده جنسی است.

شیلا خداداد از دیگر بازیگرانی است که وارد عرصه ترجمه کتاب شده است و در مراسمی از ترجمه کتاب «بعضی رازها را نباید نگه داشت» با موضوع آزار جنسی کودکان رونمایی کرد.

شیلا خداداد

او درباره‌ی محتوای این کتاب گفت: «این کتاب درباره‌ی کودک‌آزاری است و کتابیست که بزرگ‌ترها باید برای کودکان بخوانند تا آن‌ها را به تدریج با مقوله کودک‌آزاری آشنا کنند، همچنین هنوز دایره و دامنه کودک‌آزاری برای بسیاری از والدین روشن نیست.»

او انگیزه خود را برای ترجمه این کتاب چنین بیان کرد: «به هر حال من خیلی دلم می‌خواست اگر کمکی از دستم دربیاید به این موضوع وارد شوم، چون خودم یک مادر هستم و این موضوعات برایم مهم است.

شیلا خداداد

سعی می‌کنم در یک فرآیند تعریف شده به فرزندانم این مهارت‌ها را یاد بدهم، با آن‌ها حرف می‌زنم تا به کسی اجازه ندهند که به آن‌ها دست‌درازی کند.
دوست داشتم که این مسئله برای خانواده‌های دیگر هم بیفتد؛ با بچه‌هایشان صحبت کنند و به آن‌ها یاد بدهند تا به کسی اجازه ندهند که از یک حدی به آن‌ها نزدیک‌تر شود. امیدوارم که ترجمه این کتاب کمکی در این مسیر باشد.»

کتاب «من و مهارت‌های زندگی» در ۱۰ جلد ویژه کودکان ۳ تا ۶ سال، از دیگر کتاب‌هایی است که شیلا خداداد ترجمه کرده است.

شیلا خداداد

کاربران بسیاری نسبت به ترجمه کتاب شیلا خداداد و حضور او در مراسم رونمایی کتابش به همراه بادیگارد اظهار تعجب کردند و عنوان می‌کنند پس از بهاره رهنما، لیلا اوتادی و برخی از بازیگران که در این عرصه وارد شده‌اند اکنون حضور خانم شیلا خداداد به چشم می‌خورد.

این کاربران از این اتفاق استقبال نکرده‌اند و آن را استفاده بازیگران از شهرت و موقعیت اجتماعی‌شان می‌دانند. جمعی از کاربران از این هنرمند به خاطر ترجمه چنین کتابی تشکر می‌کنند و عقیده دارند این کتاب گامی مهمی در آشنایی کودکان با آزارهای جنسی خواهد بود.

شیلا خداداد

شیلا خداداد بدون حاشیه و محبوب

تعداد فیلم هایی که شیلا خداداد بازی کرده است زیاد نیست (نسبت به شهرتش که می توانست تا الان تعداد فیلم بیشتری بازی کند) ولی همین مقدار حضورش در سینما و تلویزیون باعث شهرت بسیار زیاد او و محبوبیت خاصی شده است که همه ی این ها را بدون حاشیه سازی به دست آورده است.

شیلا خداداد

جالب است بدنید او در چند سال اخیر تعداد زیادی از پیشنهادات بازیگری را به دلیل اولویت بودن تربیت فرزندانش رد کرده و تعدادی دیگر را برای حمایت از بازیگران جوان (دادن نقش دختر جوان و عروس) رد کرده است و در مصاحبه ای جالب می گوید خجالت می کشم با این سن نقش دختر جوان را بازی کنم ! شیلا خداداد (زاده ۱۴ آبان ۱۳۵۹ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. همسر شیلا خداداد فرزین سرکارات است و ماحصل ازدواج آن ها سامیار و ساتین است. شیلا خداداد به طور کاملاً اتفاقی توسط مسعود کیمیایی وارد عرصه سینما شد و در کنار بزرگان این رشته شروع به کار کرد. شیلا خداداد همچنین در رشته موسیقی نیز فعالیت دارد.

شیلا خدادادشیلا خداداد

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: