پایگاه خبری خانه فوتبال:

وحید امیری ستاره بی چون و چرای فوتبال ما در چند ماه اخیر بود. وحید هم در تیم ملی و هم در پرسپولیس نمایش های بسیار خوبی داشت و مطابق معمول موثر کار کرد. امیری در بازی پرسپولیس مقابل هوادار، بازی را در پست مدافع چپ شروع کرد ولی در ادامه و با مصدوم شدن ترابی به پست تخصصی اش یعنی هافبک چپ رفت و نمایش خوبی هم داشت. وحید با وجود اینکه از نمایش پرسپولیس راضی بود ولی از اینکه نتوانستند ۳ امتیاز این دیدار خانگی را بدست بیاورند، خیلی ناراحت بود. گفت و گوی خبرورزشی با ستاره خوش اخلاق پرسپولیس را در ادامه می خوانید.

بازی مقابل هوادار را چطور دیدی؟

به نظرم خیلی خوب بازی کردیم و موقعیت های فراوانی داشتیم ولی متاسفانه با بی دقتی و بدشانسی نتوانستیم بیشتر از ۲ بار از فرصت هایمان استفاده کنیم و این دیدار خانگی را ببریم. از این بابت ناراحتم چون نباید به این راحتی امتیاز از دست بدهیم. به تیم هوادار و کادر فنی اش تبریک و خسته نباشید می گویم. آنها هم زحمت زیادی کشیدند و در سال اولی که به لیگ برتر آمده اند، می خواهند در لیگ بمانند. با این حال ما باید این بازی خانگی را می بردیم و خیلی حیف شد که ۲ امتیار را از دست دادیم.

اتفاقا یحیی گل محمدی هم بعد از بازی از اینکه تیمش فرصت‌های زیادی را خراب کرد، ناراحت بود و به نوعی گلایه کرد.

خب آقا یحیی حق دارد. ما روی ۲ اشتباه گل خوردیم که نباید این اتفاق می افتاد ولی با این وجود موقعیت های زیادی داشتیم که می توانست ما را به گل های بیشتر و البته ۳ امتیاز برساند ولی اینطور نشد.

در مورد داوری چه صحبتی داری؟

من اول باید بگویم که علی صفایی را خیلی دوست دارم و جزو داوران خوب فوتبال ایران است. ولی خب فکر می کنم روی گل دوم هوادار اشتباه کرد. حتی شنیدم خود بازیکن هوادار اعلام کرد که توپ به دستش خورده است. همه این مسائل درست است و اشتباهات داوری وجود داشت ولی ما خودمان نباید در یک بازی موقعیت هایمان را به راحتی از دست بدهیم. ما باید آنقدر فرصت طلب باشیم و راحت گل بزنیم که با آرامش خاطر بازی کنیم و هوادارانمان با خیالی راحت از پای تلویزیون بتوانند بازی تیم محبوبشان را ببینند. من بابت نمایش خوب و درست کردن کلی موقعیت گل به تیمم تبریک و خسته نباشید می گویم ولی باید بیشتر زحمت بکشیم و تلاش کنیم تا به این راحتی در بازی خانگی امتیاز از دست ندهیم.

به نظر می رسد اوضاع بد مالی و مدیریتی پرسپولیس همچنان پابرجاست و دیدیم که رادو هم ایران را ترک کرد. در این خصوص چه صحبتی داری؟

خب من فکر می کنم سرمربی تیم در این خصوص صحبت کرد. وزیر محترم ورزش باید هرچه زودتر تکلیف باشگاه پرسپولیس و وضعیت مدیریتی را مشخص کند. باشگاه مثل هرم می ماند، ولی هرم ما الان راس ندارد و مشخص نیست مدیرعامل چه کسی است. ما باید در آرامش کار کنیم ولی متاسفانه اینطور نیست. صدری خودش نمی داند فردا در راس کار قرار دارد یا فرد دیگری را جانشین او می کنند. این بلاتکلیفی به پرسپولیس ضربه می زند و اصلا خوب نیست. امیدوارم وزیر ورزش هرچه زودتر تصمیم بگیرد و تکلیف را مشخص کند. اگر می خواهند صدری را مدیرعامل کنند، خوب حکمش را بزنند تا بداند. اگر هم قرار است مدیر جدید بیاورند این کار را بکنند. این وقت تلف کردن‌ها به تیم بزرگی مثل پرسپولیس ضربه می زند. ما نماینده ایران هستیم و چند ماه دیگر قرار است در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنیم. من خواهش می کنم زودتر تکلیف پرسپولیس را مشخص کنید. به هرحال تیم ما میلیون‌ها هوادار دارد و ما  به عنوان بازیکن تیم و کادرفنی باید به آنها جواب بدهیم. باز هم می گویم این مسائل خیلی به پرسپولیس ضربه می زند.

در مورد غیبت هواداران چه صحبتی داری؟

این هم یکی دیگر از مشکلات ماست. هر هفته می گویند از هفته آینده هواداران به ورزشگاه می آیند ولی خبری نیست. به همین راحتی ما امتیاز میزبانی را از دست می دهیم و به ضرر ما می شود. فکر می کنم وقتی میزبانی‌های پرسپولیس تمام شود، آن وقت می گویند ورود هواداران به ورزشگاه ها آزاد است. در کل دنیا این اتفاق افتاده و تماشاگران به ورزشگاه ها می روند ولی متاسفانه در ایران همه بلاتکلیف هستند و مشخص نیست چه خواهد شد. فقط امیدوارم هرچه زودتر این موضوع ختم به خیر شود و تماشاگران بتوانند به استادیوم بیایند.

تو در پرسپولیس مدام  پست بازی ات عوض می شود با این قضیه مشکلی نداری؟

نه من هرکجا که کادرفنی صلاح بداند، بازی می کنم و در خدمت پرسسپولیس هستم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: