پایگاه خبری خانه فوتبال:

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر در لیگ حذفی با قدرت وارد نشوید ممکن است که تاوان بدی بدهید و تاوان شکست در این رقابت ها جبران ناپذیر است.
محمد نصرتی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص دیدار تو تیم پرسپولیس و ویستا توربین در رقابت های جام حذفی اظهار داشت: بازی یک طرفه بود و پرسپولیس نسبت به تیم ویستا توربین قوی تر بود. ویستا توربین هم سعی کرد که به صورت فشرده بازی کند تا پرسپولیس نتواند دروازه آن ها را باز کند. 
وی افزود:  البته این تیم حدود یک ساعت توانست در مقابل سرخ پوشان دوام بیاورد ولی در آخر شریفی توپ را وارد دروازه آن ها کرد و پس از گل گره بازی باز شد. پرسپولیس کاملا مستحق برد بود و چند بازیکنی که بازی به آن ها کمتر رسیده مثل شجاعی و شریفی توانستند در این دیدار به میدان بروند.

پیشکسوت سرخپوشان در مورد این که می گویند گل محمدی به دلیل درس گرفتن از بازی استقلال از ترکیب دوم خود استفاده نکرد گفت: قبل از بازی گل محمدی اعلام کرده بود که از ترکیب اصلی استفاده می کنم. اگر در لیگ حذفی با قدرت وارد نشوید ممکن است که تاوان بدی بدهید و تاوان شکست در این رقابت ها جبران ناپذیر است.

نصرتی عنوان کرد: سیامک نعمتی چند وقت بود که بازی نمی کرد و از شرایط مسابقه دور بود. او در این دیدار بازی خوبی از خودش نشان داد و توانست دروازه تیم ویستا توربین را باز کند. به دلیل این که پرسپولیس وقت کمی دارد و در روز جمعه باید در لیگ به مصاف ذوب آهن برود، طبیعی است که یکسری از بازیکنان را گل محمدی زود تر تعویض کند تا از شرایط بازی دور نباشند.

وی در مورد عملکرد شریفی، علیرضا ابراهیمی و مهدی عبدی که در این دیدار از ابتدا در ترکیب پرسپولیس حضور داشتند گفت: شریفی جوانی است که آینده روشنی پیش رو دارد و اگر با انگیزه کار خود را ادامه دهد قطعا می تواند هافبک وسط خوبی باشد. ابراهیمی هم بازیکن خوبی است و کاپیتان تیم گل گهر بوده ولی در مجموع عملکرد خوبی داشته است. بعضی اوقات میزان دوندگی عبدی  پایین می آید و فکر می کنم دلیل این که گل محمدی کمتر به او بازی می دهد همین است. اگر این مهاجم جوان دوندگی خود را بالا ببرد می تواند قطعا یکی از مهاجمان با کیفیت کشور باشد و می تواند به تیم ملی هم کمک کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: