پایگاه خبری خانه فوتبال:

بازیکنان تیم استقلال از حضور در یک میهمانی که قرار است امشب برگزار شود منع شدند.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مدتی است یکی از اعضای سابق هیات مدیره باشگاه استقلال در تدارک ایجاد هیاهو است. وی که زمانی در هیات مدیره باشگاه استقلال قرار بود فعالیت های اقتصادی انجام بدهد و اتفاقا در این باشگاه موفق نبود بعد از برکناری از سمت خود فعالیتش را برای اینکه در راس اخبار بماند گسترده کرد و حتی در جلساتی که باشگاه استقلال و پیشکسوتان برگزار می‌کرد حضوری پررنگ داشت.

هفته گذشته بود که این عضو پیشین هیات مدیره استقلال میهمانی را برای شب یلدا تدارک دید و از چهره‌های مهم فوتبال برای شرکت در این میهمانی دعوت کرد. نکته عجیب اینجا است که این میهمانی در قزوین برگزار می‌شود و مدعوین باید مسری حدود 200 کیلومتری را طی کنند. در این بین برخی از بازیکنان استقلال هم به این مراسم دعوت شدند اما این باشگاه بازیکنان را از حضور در چنین مراسمی منع کرد. 

ظاهرا این باشگاه روی بازیکنان نظارت جدی دارد و با توجه یه اینکه مسافت تهران تا قزوین مسیر نزدیکی نیست برای جلوگیری از هرگونه حادثه و همچنین حواشی احتمالی باشگاه استقلال بازیکنانش را از حضور در چنین مراسمی منع کرده است. گفته می‌شود چند بازیکن تیم پرسپولیس هم به این مراسم دعوت شده‌اند.

تصویر کارت دعوتی که برای مدعوین ارسال شده را در زیر ببینید:

Nil3PmUu9ZcV

تیم فوتبال استقلال روز جمعه باید در مشهد به مصاف پدیده برود و بازیکنان این تیم باید برای این مسابقه آماده شوند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: