پایگاه خبری خانه فوتبال:

قیمت بنزین و حامل های انرژی دوباره سوژه شد.بنزین و گازوئیل گران می شود؟قیمت بنزین در 1401.میزان افزایش قیمت بنزین در بودجه 1401.مردم همیشه به قیمت بنزین نگرانی دارند

جزئیات سهمیه جدید بنزین

جواد، اوجی وزیر نفت گفت: به تمامی افراد چه صاحب خودرو باشند یا نه و یکسال در ایران اقامت داشته باشند، برحسب کارت ملی ۱۵ لیتر بنزین ۱۵۰۰ تومانی تعلق می‌گیرد. افراد می‌توانند از این بنزین استفاده کنند و یا از بخش اعتباری به صورت ریالی استفاده کنند.پیش از این خبر از اختصاص 20 لیتر بنزین به هر کد ملی بود.

قیمت بنزین افزایش می یابد؟

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: در بحث قیمت حامل های انرژی هیچ افزایش قیمتی در خصوص بنزین و گازوئیل در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ مطرح نشده است.
هادی بیگی نژاد، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به ارائه لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ از سوی دولت به مجلس، گفت: مجلس در هفته آینده به بررسی لایحه بودجه به ویژه در بحش هایی که مربوط به حوزه انرژی است خواهد پرداخت.

وی افزود: همچنین در جلسات این هفته ۳ تن از اعضای کمیسیون برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۱ انتخاب خواهند شد.

بنزین

عضو کمیسیون انرژی مجلس ادامه داد: دولت پیشنهاداتی را در بحث قیمت نفت، تامین گاز و فروش نفت در قالب لایحه بودجه ۱۴۰۱ ارائه کرده که قرار است در جلسات این هفته کمیسیون انرژی این موضوعات مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانیم یک تعادلی در این حوزه برقرار کنیم.
بیگی نژاد ادامه داد:البته رابطه مالی شرکت ملی نفت با دولت در بودجه چندان شفاف نیست علاوه بر این در لایحه به موضوع گاز «LPG» و گاز فلر توجه نشده که در جلسات کمیسیون انرژی به این موضوعات پرداخته خواهد شد.

نماینده ملایر در مجلس تاکید کرد: در بحث قیمت حامل های انرژی نیز هیچ افزایش قیمتی در خصوص بنزین و گازوئیل در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ مطرح نشده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: