پایگاه خبری خانه فوتبال:

باشگاه رئال‌مادرید به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‌های دنیا برای تیم اولش هواپیمایی اختصاصی و شگفت‌انگیز دارد که برای سفرها از آن استفاده می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رئال مادرید بار دیگر به دنبال قهرمانی در لیگ قهرمانان است اما باید در مرحله یک‌هشتم نهایی از سد پاری‌سن‌ژرمن بگذرد. دور رفت در پاریس برگزار می‌شود به این معنی که سفری لوکس در جت شخصی در انتظار رئالی‌هاست.

۶۲ میلیون پوند برای هواپیمای دو طبقه

به لطف قرارداد اسپانسرشیپی هنگفت، ستاره‌های رئال‌مادرید در روزهای سفر با جت A۳۸۰ امارات پرواز می‌کنند. به واسطه این معامله نه تنها جیب تیم کارلو آنجلوتی سالانه ۶۲ میلیون پوند پر می‌شود بلکه در این هواپیمای دوطبقه با آن‌ها مثل پادشاه رفتار می‌شود.

اول از همه، داخل این هواپیما هر بازیکن از دوش خصوصی خودش استفاده می‌کند و هیچ نیازی به دوش‌های اشتراکی برای بازیکنان نیست. سپس اگر بخواهند این گزینه را هم دارند که در کافه داخل هواپیما در کنار هم بنشینند و ریلکس کنند.

اگر این موارد برای کهکشانی‌های نازپرورده ما کافی نباشد، تخت‌های مخصوص به خودشان و چندین امتیاز دیگر هم در اختیار خواهند داشت؛ تبلت منحصر به فرد که امکان دسترسی به ۲۵۰۰ شبکه تلویزیونی را دارد، یک مینی‌بار بدون الکل و همچنین سینک شستشوی کوچک.

اسپانسر امارات

آیا از برشمردن این ویژگی‌ها نتیجه می‌گیرید که آن‌ها تمیزترین باشگاه جهان هستند؟ چه کسی می‌داند؟ اما چه انتظار دیگری از بهترین باشگاه جهان در این لحظه دارید؟ البته که آن‌ها هواپیمای شخصی خودشان را دارند. هنگامی که آن‌ها در هر فرودگاهی فرود بیایند بعید است که با رنگ به‌خصوص هواپیمای‌شان قابل شناسایی نباشند.

هواپیمایی امارات از سال ۲۰۱۳ با امضای قراردادی اسپانسر رئال مادرید است. نام برند آن‌ها در سه قهرمانی لیگ قهرمانان روی پیراهن‌های سفید معروف کهکشانی‌ها نوشته شده بود. آن‌ها قراردادهای مشابهی هم با آرسنال و پاری‌سن‌ژرمن دارند و ایرباس A۳۸۰ را در اختیار این دو تیم هم قرار داده‌اند.

خود این هواپیما یک جت ۴ موتوره است که از زمان اولین پروازش در سال ۲۰۰۵ بسیار معروف شده است. ۵۲۵ صندلی برای مسافران دارد، دارای برد طراحی ۸۵۰۰ مایل دریایی و سرعت حدود ۵۵۹ مایل بر ساعت است. به زبان ساده آن‌ها هیچ عذر و بهانه‌ای برای تأخیر در بازی‌ها نخواهند داشت. همچنین آن‌ها اگر در بازی با شکست مواجه شوند به هیچ وجه نمی‌توانند خستگی را بهانه کنند.

 رئال مادرید

 رئال مادرید

 رئال مادرید

 رئال مادرید

 رئال مادرید

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: