پایگاه خبری خانه فوتبال:

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با برد مقابل سپاهان نشان دادیم هر موقع اراده کنیم می‌توانیم کار بزرگی را انجام بدهیم.
به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، وحید امیری پس از برد پرسپولیس مقابل سپاهان اظهار داشت: واقعاً به سپاهان تبریک می‌گویم آنها تیم خیلی خوبی دارند ولی امروز نشان دادیم هر موقع اراده کنیم و شرایط مساعد باشد می‌توانیم کار بزرگ را انجام بدهیم.

وی افزود: به نظرم در روزی که کیفیت زمین بالا نبود سه امتیاز مهم را گرفتیم و مطمئنم در ادامه خیلی به دردمان می‌خورد. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که تیم را به شرایط ایده‌آلی که خودمان و هواداران انتظار داریم، برسانیم.

هافبک پرسپولیس در خصوص انتخاب ورزشگاه امام خمینی اراک به عنوان زمین بی‌طرف برای برگزاری این بازی عنوان کرد: سپاهان میزبان بود و آنها باید تصمیم می‌گرفتند. ما هم تابع این تصمیم بودیم. خدا را شکر برای ما بد نشد و توانستیم سه امتیاز را بگیریم.

امیری در خصوص اینکه پیش از به ثمر رسیدن گل پرسپولیس حرکت او نشان داد آمادگی بالایی دارد، گفت: هر موقع اتفاق مثبتی در تیم می‌افتد از دروازه‌بان تا خط حمله همه دخیل هستند. سه امتیاز امروز مزد و تلاش و زحمت تیم ما در 96 دقیقه بود. امیدوارم  همین اتحاد را حفظ کنیم تا پایان فصل قهرمان شویم.

وی در مورد اینکه آیا حواشی قبل از بازی انگیزه پرسپولیس را بیشتر کرد، اظهار داشت: نه، اطلاعی ندارم. تیم ما به دنبال حواشی نیست. در این چند سال فقط کاری که بلد هستیم را انجام دادیم فقط در زمین جنگیدیم و امیدوارم این ادامه داشته باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: