پایگاه خبری خانه فوتبال:

علی انصاریان پیشکسوت جذاب سرخابی هآ سال گذشته درگذشت.او در 14 تیر 1356 بدنیا آمد. علی انصاریان در تهران متولد شد. علی انصاریان بازیکن بازنشسته و بازیگر بود.علی انصاریان با 186 سانتی متر قد بعنوان مدافع تجربه پوشیدن هر دو پیراهن تیم استقلال و پرسپولیس را دارد و بعد از آن هنرپیشه و مجری شد. به گفته پزشکان معالج ریه‌های علی انصاریان به شدت درگیر ویروس کرونا شده بود و با اینکه چند روزی مراقبت‌های ویژه ای از او صورت گرفت اما با وجود مبارزه جانانه‌اش تسلیم اراده حق شد. و به رفیق همیشگی‌اش مهرداد میناوند پیوست.

یاد کردن رضا صادقی از رفیق صمیمی و دو پیشکسوت پرسپولیس|علی انصاریان و مهرداد میناوند

 

فیلم کمتر دیده شده از علی انصاریان

علی انصاریان یکی از آخرین یادگاری هایی که برای مردم به جا گذاشت شرکت در برنامه "COMEON TV" بود.علی انصاریان در یکی از آخرین برنامه های تلویزیونی اش موهای مجری برنامه را قیچی کرد.

 
 ناگفته های ابوالقاسم پور درباره لحظه فوت علی انصاریان

علی انصاریان

بهنام ابوالقاسم پور می گوید کادرپزشکی برای درمان انصاریان کم کاری نکرد و اگر بخواهیم کادرپزشکی را زیر سوال ببریم، خیلی بد است.

مهرداد میناوند و علی انصاریان؛ دو جوانی که به دلیل ابتلا به ویروس کرونا از میان ما رفتند. جامعه فوتبال کشور هنوز داغدار این عزیزان است و بهنام ابوالقاسمپور از بچه های با معرفت فوتبال در این باره و شائبه های عجیبی که مطرح شده بود پاسخ می دهد؛

علی انصاریانحامد اژدری داماد خانواده انصاریان و خواهر علی، همیشه در بیمارستان حضور داشتند. اگر کم کاری رخ می داد، من و علی کریمی اجازه نمی دادیم این اتفاق رخ بدهد و همه چیز را شفاف می گفتیم. واقعا کادرپزشکی تمام تلاشش را انجام داد. این بیماری به نوعی نیست که کسی نمی تواند تضمین سلامتی صد در صدی بیمار را بدهد. شرایط بدن با ویروس کرونا خیلی پیچیده و متفاوت است. کادرپزشکی هم آقای هاشمیان و هم سایر دوستان چه در بیمارستان فرهیختگان و چه در بیمارستان لاله، هیچ کدام کم کاری نکردند.
*دو بحث مطرح است. بحث عاطفی و بحث تخصصی. دوستانی که اظهار نظر کردند در این زمینه تخصصی نداشتند و باید این مسئله را برای پزشکان بگذاریم تا مسئله را بازگو کنند و موضوعاتی نظیر طب سنتی که به وجود آمده بود، به جز یک نفر که از بابل آمده بود، سایرین در روز مرگ علی انصاریان تشریف آوردند. ما اجازه نداشتیم در کار پزشکان دخالت کنیم. یک سری سوء تفاهمات به وجود آمد که ناخودآگاه در شبکه های مجازی این موضوع مطرح شد. در اصل من چیزی ندیدم.

*من بخواهم این موضوعات را باز کنم، موارد زیادی بود. به طور مثال فردی مقداری روغن آورده بود و می گفت این را به انصاریان بدهید تا بخورد. من نمی توانم بدون اجازه پزشک متخصص این کار را انجام دهم. ما شهدای سلامت زیادی در این راه داده ایم و اگر بخواهیم کادرپزشکی را زیر سوال ببریم، خیلی بد است. در این اوضاع که شرایط خیلی خطرناک بود، مانند شیر بالای سر بیمار بودند و برایشان فرقی نداشت بیمارشان انصاریان است یا میناوند یا فرد عادی. به نظرم بسیاری ها در شبکه های مجازی دروغ گفتند.

ناگفته‌های زندگی شخصی علی انصاریان از زبان یک روحانی

علی انصاریان

حجت‌الاسلام و المسلمین حسین انصاریان عموی مرحوم علی انصاریان درباره دلایل محبوبیت این چهره فقید توضیحاتی داد. او در این باره گفت: «به جوانان می‌گویم چرا علی محبوب همه بود؟ اول اینکه هیچ گاه چهره عبوس و تلخ نداشت. انسانی که خدا، اهل بیت و قرآن را قبول دارد، ظاهرش شاد است. دوم در بین امتیازهای اخلاقی‌اش خدمت به پدر و مادر سرآمد بود.

نامزد قلابی علی انصاریان روی فرش قرمز جشنواره کن!/ آسیه اسدزاده کیست؟

نامزد قلابی علی انصاریان روی فرش قرمز جشنواره کن!/ آسیه اسدزاده کیست؟

آسیه اسدزاده بازیگر و کارگردان ایرانی برای فیلم جغرافیا روی فرش قرمز کن قرار گرفت.

علی انصاریان

  •  

علی انصاریان

علی انصاریان

آسیه اسدزاده بازیگر و کارگردان سینمای ایران است. حاشیه های اینستاگرامی آسیه اسدزاده باعث شد او بیشتر از قبل به شهرت برسد. این روزها آسیه اسدزاده با فیلم جغرافیا راهی جشنواره کن شده است.آسیه اسدزاده جغرافیا را کارگردانی کرده است. فیم آسیه اسدزاده در بخش بازار جشنواره کن 2021 حضور دارد.

علی انصاریان

فیلم کوتاه جغرافیا به کارگردانی آسیه_اسدزاده، تهیه‌کنندگی شهرام اسدزاده و بر اساس فیلمنامه علی مست‌ علی با نگاهی ویژه به موضوع کولبرها و شرایط زندگی آنها در بخش بازار جشنواره_کن ۲۰۲۱ حضور دارد.

این فیلم که به دلیل موضوع و ساختار مورد توجه شرکت‌های پخش‌کننده خارجی قرار گرفته تا کنون مذاکرات موفقی با شرکت‌هایی از فرانسه، ایتالیا و آمریکا برای اکران در خارج از ایران داشته است و کارگردان و تهیه‌کننده این فیلم که به منظور مذاکره با شرکت‌های بین‌المللی پخش فیلم در این جشنواره حضور یافته‌اند، روی فرش قرمز کن رفتند.

علی انصاریان

این فیلم روایتگر زندگی زنی است که با دو نوزاد برای خروج از کشور به مرز کردستان می‌رود و به کولبرها پناه می‌برد اما در میانه راه دچار مشکلاتی می‌شود که...

علی انصاریان

آسیه اسدزاده فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی از دانشگاه هنر و معماری واحد تهران مرکز است.

علی انصاریان

او تاکنون بازیگر و دستیار کارگردان فیلم سینمایی «گواهی امضاء» و «طاقباز»، کارگردان ۱۶ فیلم کوتاه کارگاهی، کارگردان فیلم کوتاه «پازل»، مدیر آموزش موسسه نقطه عطف سینما تیٔاتر و مدیر اجرایی جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد بوده است و به زودی اولین فیلم بلندش را کلید می‌زند.

علی انصاریان

شهرام اسدزاده مدیریت موسسه نقطه عطف سینما تیٔاتر را بر عهده دارد و جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد بوده، تاکنون دو فیلم «طاقباز» و «گواهی امضا» را کارگردانی کرده است. سومین فیلم شهرام اسدزاده با عنوان «اصالت» که محصول مشترک ایران و ترکیه است، به زودی جلوی دوربین می‌رود.

علی انصاریان

مهرناز افلاکیان، امین خادم، مهری سادات آل آقا، مطهره نبوی، یاشار ابراهیمی سهیلا خانلری توانا، آرش امیری، المیرا بهشتیان، حمید میربد، لوتوس موسوی، علی حقیقت، محدثه بور بور، علی عسکری، هما مسافر، امید کریمی، بازیگران نوزاد: باربد زنقابی، آرتین نظری و با هنرمندی: داریوش آهنچیان بازیگران فیلم کوتاه «جغرافیا» هستند.

علی انصاریان

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: