پایگاه خبری خانه فوتبال:

سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: در پی بیانه های تیم های استقلال و پرسپولیس علیه یکدیگر کمیته انضباطی از مدیران دو باشگاه تقاضا کرده تا در کمیته انضباطی حاضر شوند و جلسه ای برگزار کنیم تا مشکلات بین دو تیم حل شود.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، حسین شریفی در خصوص ورود فدراسیون فوتبال به بیانیه‌های سرخابی‌ها اظهار داشت: فدراسیون فوتبال در این مدت به دنبال این بود که آرامش به فوتبال ایران برگردد و هر جایی که نقص داشته باشد سعی کرده تا آن را برطرف کند. تمام تلاش ما بر این بوده که نظم خاصی در بازی‌ها داشته باشیم. ما از تمام باشگاه‌ها درخواست کردیم تا بتوانیم با کمک آنها مسابقات را با نظم بیشتری برگزار کنیم و امیدوارم در این مدت بتوانیم به نتیجه مطلوب برسیم.
وی افزود: کمیته انضباطی از مدیران عامل یا وکلای پرسپولیس و استقلال دعوت کرد تا در جلسه‌ای میان فدراسیون فوتبال و آنها برگزار شود تا بتوانیم در رابطه با این بیانیه‌ها گفت‌وگو کنیم و ان‌شاءالله تمام این مشکلات حل خواهد شد. 
سخنگو فدراسیون فوتبال که با رادیو تهران ورزشی گفت و گو می کرد، در خصوص صحبت هایی که منبی بر تغییر لوگوی فدراسیون که در دستورکار قرار گرفته است عنوان کرد: فدراسیون از ابتدای حضور عزیزی خادم در بحث تغییر لوگو جدی بود. ما سعی کردیم طبق قراردادها پیش برویم و طراحان طرح‌های خود را به ما ارائه دادند. ما به طراحان اعلام کردیم که با ذهن خالی طرح‌های خود را درست کرده و به ما ارائه دهند.

شریفی ادامه داد: در این طرح‌ها از المان‌های مدنظر ما هم باید استفاده شود. پس از ارائه لوگوها به فدراسیون آنها را مورد بررسی قرار می دهیم و نظرسنجی مردمی می گذاریم تا بتوانیم به جمع‌بندی برسیم. مسئله این است که ما تا 9 فروردین 1401 که در این روز تیم ملی کشور ما آخرین بازی خود را در دور مقدماتی جام جهانی  در مقابل لبنان برگزار می کند باید با همین لوگو مسابقات را به پایان برسانیم. ان‌شاالله پس از این تاریخ در خصوص تغییر لوگو اقداماتی را انجام می‌دهیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: