پایگاه خبری خانه فوتبال:

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این تیم باید مثل سالهای قبل گل خورده اش کم باشد اما درخط دفاع پرسپولیس هنوز نواقصی وجود دارد.
اسماعیل حلالی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص بازی پرسپولیس و تراکتور و عملکرد بازیکنان در این دیدار اظهار داشت: پرسپولیس عملکرد خوبی در این بازی داشت و همان ابتدا توانستگل بزند. زمانی که تیم از حریف جلو افتاد در ادامه روی غفلت مدافعان گل تساوی را خورد.
وی افزود: پرسپولیس در چند هفته گذشته شکل بهتری گرفته است و همچنان روند رو به رشد خود را ادامه می دهد. اگر پنالتی مهدی ترابی تبدیل به گل می شد و  اختلاف گل را دو‌ برابر می‌کرد، بازی بهتری مشاهده می کردیم  و بازیکنان راحت تر بازی می کردند.  زمانی که ترابی این موقعیت خوب را از دست داد، شکل کاری پرسپولیس از لحاظ روحی بهم خورد.

 حلالی در مورد عملکرد خط دفاع سرخپوشان مقابل تراکتور عنوان کرد: پرسپولیس در لیگ امسال هم باید همانند سال های قبل گل خورده کمتری نسبت به سایر تیم‌ها داشته باشد و باید روند رو به رشد خود را ادامه دهد. در خط دفاع نواقصی وجود دارد که باید در تمرینات آن را برطرف کند. 

وی ادامه داد: مدافعان باید پشت توپ قرار بگیرند و موقعیت کمی به بازیکنان حریف بدهند. خط دفاع در این بازی موقعیت زیادی به تراکتور نداد و در یک صحنه غفلت کردند و حامد لک گل تساوی را دریافت کرد. 

پیشکسوت پرسپولیس در‌ خصوص عملکرد عیسی آل کثیر که پس از چند بازی توانست گلزنی کند گفت: مهاجم پرسپولیس با گلی که در این بازی زد شرایطش بهتر می شود. کادر فنی باید از داشته های خود بهترین استفاده را کند. گلزنی آل کثیر باعث شد تا روحیه او در بازی های بعد بالا برود و بتواند راحت تر به گلزنی ادامه دهد و به تیمش کمک کند.

حلالی خاطر نشان کرد: تیم شکل خوبی پیدا کرده و امیدوارم روند رو به جلو خود ‌را ادامه‌ دهد و در‌ نهایت بتواند ششمین قهرمانی خود را بدست بیاورد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: