پایگاه خبری خانه فوتبال:

باشگاه زنیت رقمی نجومی از یوونتوس برای فروش بازیکن ایرانی اش درخواست کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس، جیانلوکا دی ماریتزیو خبرنگار سرشناس اسکای اسپورت ایتالیا امروز مدعی شد باشگاه یوونتوس به خواست آلگری سرمربی تیمش برای جذب سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت وارد عمل شد.

طبق اعلام این خبرنگار معتبر باشگاه یوونتوس برای پر کردن جای خالی کیه زا ستاره بانوی پیر که رباط صلیبی پاره کرده می خواهد مهاجم ایرانی تیم روسی را به خدمت بگیرد.

در تازه ترین خبر در این زمینه سایت «چمپیونات» روسیه اعلام کرد باشگاه زنیت سن پترزبورگ از "بانوی پیر" 20 میلیون یورو برای فروش آزمون درخواست کرده که تابستان آینده بازیکن آزاد خواهد شد.

پیش از این رسانه ها گزارش داده بودند که لیون فرانسه 3 میلیون یورو برای آزمون و نیوکاسل انگلیس 6 میلیون یورو پیشنهاد داده اند.

ZZSGHzrpoBxH

قرارداد آزمون تابستان پیش رو به پایان می رسد و درخواست 20 میلیون یورو برای 6 ماه باقی مانده قرارداد بازیکن ایرانی از یوونتوس امری عجیب است.

آزمون بعد از درخشش با روبین کازان در سال 2019 راهی زنیت شد. سردار در مدت نزدیک به 3 سال حضور در زنیت موفق به کسب 3 قهرمانی در لیگ روسیه شد و هر 3 سال برای آقای گلی لیگ جنگید و یک بار موفق به کسب این جایزه شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: