پایگاه خبری خانه فوتبال:

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ گفت: ​برخورد با تخلفات حادثه‌ساز در دستور کار ویژه پلیس راهور فاتب قرار گرفته و پلیس راهور به صورت قاطعانه با این تخلفات برخورد خواهد کرد.

سرهنگ سید ابوالفضل موسوی‌پور جانشین پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با توجه به اینکه بیشترین عامل تصادفات سنگین در خیابان‌ها و معابر بزرگراهی، رانندگی تهاجمی (سرعت، لایی‌کشی، حرکات مارپیچ و…) است پلیس راهور تهران بزرگ طرح تشدید برخورد با تخلفات حادثه‌ساز سرعت و سبقت را در دستور کار ویژه خود قرار داده است. 

وی افزود: طرح برخورد با این تخلف توسط تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ در سطح شهر تهران در حال انجام است و با مرتکبین تخلفات طبق قانون برخورد خواهد شد. 

سرهنگ سید ابوالفضل موسوی‌پور جانشین پلیس راهور فاتب ادامه داد: با توجه به احتمال افزایش سرعت‌ها در معابر خلوت مخصوصا در ایام تعطیلات نوروز مقرر شد طرح برخورد با تخلفات حادثه ساز که ریشه‌ی اصلی حوادث رانندگی است در دستور کار ویژه قرار گیرد. 

وی گفت: برخورد با تخلفاتی نظیر سرعت و سبقت اقدامی جهت پیشگیری از تصادفات است و کارکنان پلیس راهور تهران تمام سعی خود را برای کاهش تصادفات انجام خواهند داد. 

جانشین پلیس راهور فاتب پلیس در پایان از رانندگان خواست تا با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، در کاهش تصادفات نقش مهم خود را ایفا نمایند و از سرعت و سبقت در معابر خلوت جدا خودداری کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: