پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی اسبق تیم ملی ایران و پرسپولیس به حمایت از سرمربی کنونی تیم ملی پرداخت.
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال کشورمان با هدایت دراگان اسکوچیچ سرمربی کرواتش با اقتدار به عنوان صدرنشین گروه راهی جام جهانی 2022 قطر شد.
قرعه کشی جام جهانی هفته گذشته انجام شد و تیم ملی کشورمان در گروه دوم رقابت ها با تیم های آمریکاف انگلیس و تیم برنده پلی آف اروپا رقیب شد.
انتقادها از اسکوچیچ بعد از باخت تیم ملی به کره جنوبی زیاد شده و گزینه هایی برای جانشینی این مربی کروات در رسانه ها مطرح شد.
در همین رابطه برانکو ایوانکوویچ سرمربی اسبق ایران و پرسپولیس در جدیدترین مصاحبه اش به تمجید از اسکوچیچ هموطنش در قامت مربی تیم ملی ایران پرداخت و کار او را بزرگ توصیف کرد.
برانکو در بخشی از گفت و گوی خود با سایت «HRT» کرواسی، گفت: اسکوچیچ در شرایط سختی هدایت ایران را برعهده گرفت چون او جانشین مارک ویلموتس شد و باید در 3 بازی باقی مانده برنده می شد تا بتواند جواز حضور در مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی را کسب کند.
سرمربی تیم ملی عمان افزود: تیم ملی ایران با هدایت اسکوچیچ موفق شد از دور دوم با سربلندی عبور کند و در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی هم تنها یک باخت آورد و راهی جام جهانی شد. اسکوچیچ با عملکردی فوق العاده جا پای مربیان بزرگی گذاشت که در ایران نتایج خوبی کسب کرده بودند. پوکلپوویچ، ایویچ، بلاژویچ، فرانچیچ، بگوویچ  از مربیان بزرگ کروات هستند که در ایران مربیگری کردند.

برانکو در پایان عنوان کرد: به نظرم ایران تیمی بزرگ و قدرتمند دارد. اسکوچیچ این تیم بزرگ را به ثبات رساند. معتقدم آنها با بلندپروازی به جام جهانی 2022 نگاه می کنند و می خواهند دستاوردی بزرگی کسب کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: