پایگاه خبری خانه فوتبال:

حمله تروریستی در مشهد.حمله تروریستی در حرم رضوی رخ داده است.عامل و ضارب این حمله تروریستی توسط مردم دستگیر شد.حمله تروریستی در صحن پیامبر اعظم (ص) انجام شده است.حمله تروریستی برای سوء قصد به جان سه طلبه بوده است.یکی از این طلبه ها در این حمله تروریستی به شهادت رسید.

روزنامه کیهان با اشاره به قتل یک طلبه در صحن حرم رضوی در پاسخ به این سوال که پشت پرده جنایت کیست؟ نوشت: چند روز پیش (سیزدهم فروردین جاری) نیز دو طلبه اهل سنت در محله چای‌بوئین شهرستان گنبدکاووس به قتل رسیدند.

گرچه معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به بررسی‌های همه‌جانبه پلیسی و اطلاعاتی در پرونده قتل این دو شهروند گنبدی، هرگونه شائبه قومی و مذهبی در این ماجرا را رد کردند و از سویی هنوز هم ابعاد دقیقی از ماجرای حمله به 3 طلبه در حرم رضوی روشن نیست اما گویا بوی یک توطئه با چاشنی تفرقه‌افکنی و اختلاف افکنی بین شیعه و سنی به مشام می‌رسد.

گفتنی است با افزایش هجمه‌های رسانه‌ای به سیل مهاجرت برخی اتباع خارجی به ایران و تمرکز برخی رسانه‌های ضد انقلاب و برجسته‌‌سازی تجمع ضد مهاجران در چند نقطه از کشور، به نظر می‌رسد حادثه دیروز مشهد بخشی از یک پازل امنیتی طراحی شده از سوی توطئه‌گران باشد تا از رهگذر انشقاق بین ملت ایران و اتباع خارجی و اختلاف افکنی بین شیعه و سنی، در حوزه امنیت ملی، فتنه و بحران‌‌سازی شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: