پایگاه خبری خانه فوتبال:

به گزارش ورزش سه، ساعتی پس از برگزاری جلسه کمیته انضباطی و حضور یحیی گل‌محمدی در جلسه برگزار شده در فدراسیون فوتبال، سرانجام حکم مربوط به اتفاقات شهرآورد پایتخت اعلام شد.

رای مربوط به پرسپولیس:

* یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به پرداخت مبلغ یک میلیارد ریال جریمه نقدی و 6 جلسه محرومیت از همراهی تیم در مسابقات لیگ برتر محکوم شد.

* دو جلسه آن به‌مدت یک سال تعلیقی است، محکوم شد که این رای قابل تجدیدنظرخواهی است.

* همچنین باشگاه پرسپولیس به دلیل مسئولیت تضامنی در قبال رفتار اعضا و همین‌طور سوء رفتار تیمی ناشی از 6 اخطار به‌ترتیب مطابق با ماده 50 و 58 مقررات انضباطی به پرداخت دویست میلیون ریال و دویست و چهل میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد

رای مربوط به استقلال:

* بهزاد غلامپور، مربی تیم استقلال به‌دلیل بدرفتاری در قبال بازیکن مقابل به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم در لیگ برتر و پرداخت دویست میلیون ریال محکوم شد.

* باشگاه استقلال نیز به‌دلیل مسئولیت تضامنی در قبال رفتار اعضا مطابق با ماده 50 مقررات انضباطی به پرداخت دویست میلیون ریال محکوم شد.

* همچنین کلیه آرای مرتبط با این مسابقه به جز محرومیت سرمربی باشگاه پرسپولیس قطعی است

به این‌ترتیب یحیی گل‌محمدی می‌تواند در بازی جام حذفی تیمش را هدایت کند و مشکلی از این بابت نخواهد داشت اما در صورتی‌که کمیته استیناف، حکم را نشکند، گل‌محمدی به‌ترتیب بازی مقابل پیکان، ذوب آهن، سپاهان و تراکتور را از دست می‌دهد

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: