پایگاه خبری خانه فوتبال:

تسنیم:به گفته استاندار تهران، کاهش شاخص آلودگی هوا و بهبود وضعیت، باعث شد تصمیم کمیته اضطرار بر این باشد که شنبه تعطیل نباشد.
محسن منصوری در گفت‌وگو با شبکه خبر اعلام کرد: در ساعات گذشته، شاخص آلودگی شهر تهران به شدت کاهش پیدا کرده و به مرز 250 رسیده است. این وضعیت در ساعات آینده نیز ادامه خواهد داشت و وضعیت بهبود خواهد یافت.

وی ادامه داد: تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا این است که ادارات و مدارس تعطیل نشود. ملاحضات و حساسیت‌ها باید لحاظ شود و کسانی که بیماری تنفسی دارند در معابر حاضر نشوند.

استاندار تهران همچنین از مردم خواست از سفرهای غیرضرور خودداری کنند.

مدارس تهران فردا دایر است/ فعالیت های ورزشی تعطیل شد

بر اساس تصمیم ستاد بحران استان‌ تهران، تمام مدارس تهران فردا دایر است ولی فعالیت‌های ورزشی مدارس و در محیط باز مثل اردوها تعطیل هستند.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، بر اساس تصمیم ستاد بحران استان‌های تهران و البرز، تمام مدارس تهران فردا دایر است ولی فعالیت‌های ورزشی مدارس و فعالیت در محیط باز مثل اردوها تعطیل هستند.

در استان البرز نیز مهدکودک‌های و پیش دبستانی‌ها، فردا تعطیل است و مقرر شد دانش آموزانی که بیماری تنفسی دارند در خانه بمانند اما مدارس سایر مقاطع تحصیلی باز است؛ البته فعالیت‌های ورزشی مدارس و فعالیت در محیط باز مثل اردوها نیز در این استان تعطیل است.

بر اساس نقشه‌های هواشناسی ماهواره‌ای، هوا رو به بهبودی است و بر همین اساس مدارس دایر است.

در برخی کانال‌ها و گروه‌ها در فضای مجازی اعلام شده است که مدارس فردا تعطیل است که این خبرها تکذیب می‌شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: