پایگاه خبری خانه فوتبال:

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پاسخ عجیبی به مدافع پیشین این باشگاه برای دریافت مطالباتش داده است.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محمد انصاری بازیکن پیشین تیم پرسپولیس با وجود جدایی از این باشگاه و تلاش‌هایی که برای دریافت مطالباتش از پرسپولیس داشت، اما هنوز نتوانسته حساب خود را‌‌‌‌‌‌‌‌ با این باشگاه تسویه کند. انصاری از سال 1394 تا سال 1399 مبلغی در حدود 2 میلیارد و 600 میلیون تومان از پرسپولیس طلب دارد که البته در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد این پول را‌‌‌‌‌‌‌‌ جهت صرف امور خیریه به یک موسسه خیریه پرداخت خواهد کرد.
انصاری که با وجود تلاش‌های زیاد هنوز موفق به تسویه حساب با باشگاه سابق خود نشده، در جریان دیدار پرسپولیس و مس رفسنجان که در اسفندماه سال گذشته برگزار شد، با رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس دیدار کرد و پیگیر دریافت مطالبات خود شد. مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این موضوع به انصاری گفته: «دعا کن هرچه زودتر برجام امضاء شود تا با آزاد شدن پول‌های کشور ما هم بتوانیم طلب تو را‌‌‌‌‌‌‌‌ بدهیم!»

این پاسخ عجیب از سوی درویش به انصاری در حالی داده شده که این بازیکن می‌تواند با شکایت از پرسپولیس به AFC مطالبات خود را‌‌‌‌‌‌‌‌ به صورت کامل دریافت کند.

گفتنی است؛ در صورت امضای یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس به جهت بند رضایت مربی، مطالبات انصاری از پرسپولیس 3 میلیارد تومان خواهد شد که در صورت پرداخت این باشگاه به بازیکن پیشین خودش، این پول صرف امور خیریه می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: