پایگاه خبری خانه فوتبال:
قیمت نان امروز اعلام شد. قیمت نان طی سالهای گذشته با نوسان همراه بوده است. قیمت نان پس از گرانی گندم افزایشی شد. قیمت نان پس از بالا رفتن نرخ کرایه کامیون گران تر شد. قیمت نان در منطقه متفاوت است.
قیمت نان
 

قیمت نان امروز 21 فروردین 1401

 
فهرست قیمت برخی از انواع نان بسته بندی  موجود در بازار به شرح زیر است.
نام کالا قیمت (تومان)
نان نسیم پرونان نان آوران مقدار ۲۳۰ گرم ۸,۰۰۰
نان تافتون سبوس سه نان – ۴۵۰ گرم ۸,۰۰۰
نان پیتا ۱+۵ ۳۷۰ گرمی سه نان ۸,۰۰۰
نان دونات محیا ۱۰۰ گرمی ۸,۰۰۰
نان لواش سبوس دار های فود - ۳۰۰ گرم ۹,۰۰۰
نان جو پرونان نان آوران – ۲۸۰ گرم ۹,۰۰۰
تست سفید پرونان نان آوران مقدار ۵۰۰ گرم ۱۲,۰۰۰
نان گاتا گردویی نان آوران مقدار ۲۴۰ گرم ۱۴,۰۰۰
نان تست هفت غله سه نان – ۵۳۰ گرم ۱۹,۵۰۰
اورنگ نان کاک سنتی حاوی آرد چندغله ۲۸,۵۰۰
نان پیتزا پمینا - ۵۰۰ گرم ۲۸,۷۰۰
نان تست سفید بدون گلوتن سلینو مقدار ۳۵۰ گرم ۲۴,۰۰۰
نان خشک یزدی ۲ کیلوگرمی ۲۵,۰۰۰
نان سنتی کاک حاوی آرد جودوسر با تزیین کتان اورنگ مقدار ۴۰۰ گرم ۳۳,۰۰۰

روش جدید خرید نان

استاندار زنجان با اشاره به اینکه تا دو ماه آینده طرح ارائه نان با کارت یارانه در زنجان و چند استان دیگر به صورت پایلوت در کشور اجرا می‌شود، گفت: در این طرح مردم با قیمت پایین نان خود را از نانوایی‌ها تهیه کرده و کارت می‌کشند و در ادامه، یارانه نان بر حسب میزان فروش به نانوایان پرداخت می‌شود.

استاندار زنجان گفت: تا دو ماه آینده طرح ارائه نان با کارت یارانه در زنجان و چند استان دیگر به صورت پایلوت در کشور اجرا می‌شود.

محسن افشارچی، استاندار زنجان عصر امروز در جلسه بازرسی و کنترل بازار زنجان با اشاره به راه‌اندازی سامانه «سرند»، اظهار کرد: نرم‌افزار سرند، نحوه نظارت بازرسان و روند حرکتی قیمت‌ها را نشان می‌دهد ضمن اینکه لحظه‌ به‌ لحظه می‌توان از تغییر قیمت و گران‌فروشی در حوزه‌های مختلف آگاه شد.

وی با اشاره به اینکه سبد کالاهای موجود در نرم‌افزار باید سبدی باشد که برای محاسبه تورم در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در نظر گرفته می‌شود، اضافه کرد: علاوه بر ظرفیت بازرسان باید از اصناف مورد اعتماد نیز بتوانیم برای نظارت بر بازار استفاده کنیم.

استاندار زنجان با بیان اینکه به بازرسانی که با سامانه سرند کار می‌کنند باید یارانه‌ای اختصاص داده شود، گفت: با توجه به نیروی کم در حوزه بازرسی، باید انرژی را در آنجایی صرف کرد که تخلف در آن زیاد است. بازرسی از خدمات، مغفول مانده است در حالی که به هر خدمتی که در سطح استان ارائه می‌شود، باید رسیدگی شود.

افشارچی بر لزوم حمایت قضایی از بازرسان فعال در این حوزه نیز تأکید کرد و گفت: ارائه امکانات تشویقی به بازرسان بازار اهمیت زیادی دارد و در حوزه پشتیبانی مالی، استخدام و تبدیل وضعیت‌ها هم باید امتیازات لازم به این افراد داده شود.

وی در ادامه به موضوع نان اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه تخلفات مشخصی در این حوزه رخ می‌دهد باید با اقدامات موثر بتوانیم کیفیت و قیمت نان را در استان کنترل کنیم.

استاندار زنجان به بحث کنترل بازار هم تأکید کرد و افزود: در کنار کنترل بازار، مساله نظارت بر بازار هم بسیار مهم است به طوری که نظارت از برخی زیاده‌خواهی‌ها پیشگیری کرده و به لحاظ روانی برای مردم ایجاد آرامش می‌کند.

افشارچی با اشاره به اینکه تا دو ماه آینده طرح ارائه نان با کارت یارانه در زنجان و چند استان دیگر به صورت پایلوت در کشور اجرا می‌شود، گفت: در این طرح مردم با قیمت پایین نان خود را از نانوایی‌ها تهیه کرده و کارت می‌کشند و در ادامه، یارانه نان بر حسب میزان فروش به نانوایان پرداخت می‌شود.

وی ادامه داد: در این طرح نانوایی‌ها، دیگر آرد یارانه‌ای دریافت نمی‌کنند بلکه بر مبنای فروش نان، یارانه به آن‌ها تعلق می‌گیرد.

استاندار زنجان با بیان اینکه تورم یکی از معضلات حال حاضر کشور است، گفت: این مسئله دلایل متفاوت و متعددی دارد که یکی از آن‌ها وجود حجم نقدینگی زیاد است که دولت از راه‌های مختلف در حال کنترل این نقدینگی است.

افشارچی به بحث کنترل تورم نیز اشاره کرد و افزود: تسویه وجوه بدهی دولت قبلی و نیز چاپ نکردن پول در ماه‌های گذشته، شیب تورم یک مقدار در کشور کاهشی شده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: