پایگاه خبری خانه فوتبال:

پل پوگبا، بازیکن فرانسوی منچستریونایتد در بازی سه‌شنبه شب لیگ برتر مقابل لیورپول از ناحیه ساق پا آسیب دید و پس از ۱۰ دقیقه مجبور به تعویض شد. این فصل احتمالا برای پل پوگبا، بازیکن ملی فوتبال فرانسه و باشگاه منچستریونایتد، زودتر از موعد به پایان رسید.

رالف رانگنیک، سرمربی منچستریونایتد با اشاره به مصدومیت پل پوگبا گفت: بعد از یک اسکن که تیم پزشکی گرفت، بعید به نظر می‌رسد که پل تا پایان فصل دوباره بازی کند. به گفته پزشکان، حداقل چهار هفته طول می‌کشد تا او پس از مصدومیت ساق پا دوباره آماده شود. فکر نمی‌کنم که او بتواند دوباره در این فصل بازی کند.

قرارداد این بازیکن ۲۹ ساله در پایان فصل به پایان می‌رسد و شایعه انتقال او به پاری سن ژرمن وجود دارد.

نشریه فرانس فوتبال اعلام کرد که پوگبا با پاری سن ژرمن به توافق دست پیدا کرده است و در تابستان به صورت مجانی و با قراردادی چهار ساله رسما به تیم پاریسی خواهد پیوست. پوگبا در بازگشت به منچستریونایتد نتوانست انتظارات را برآورده کند و اخیرا هم توسط هواداران این تیم هو شد.

پوگبا در ماه‌های اخیر کانون انتقادات زیادی بوده است. این بازیکن ۲۹ ساله فصل جاری را با ۷ پاس گل در ۴ بازی اول لیگ خوب شروع کرد، اما در ادامه روند نزولی خود را ادامه داد. در ۲۳ بازی دیگر او فقط یک گل و دو پاس گل به ثبت رساند. علاوه بر این پوگبا چند ماه نیز با مصدومیت همسترینگ دست و پنجه نرم کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: